12.01.2014. 20:17

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

Aizvadītajā cīņā Mančestras klubs viesos ar 2:0 (1:0) pārspēja Ņūkāslas «United» futbolistus, premjerlīgā izcīnot jau sesto uzvaru pēc kārtas.

Jau spēles astotajā minūtē viesus vadībā izvirzīja bosniešu uzbrucējs Edins Džeko, bet mača kompensācijas laikā 2:0 panāca spāņu uzbrucējs Alvaro Negredo.

Par cīņas galveno diskusiju punktu kļuva «United» komandas kotdivuāriešu pussarga Šeika Tiotē strīdīgi neieskaitītie vārti pirmā puslaika vidū.

Tāpat izskanējušas nopietnas bažas, ka smagā ceļgala traumā šajā spēlē iedzīvojies «City» komandas franču pussargs Samirs Nasrī, kurš laukumu ar asarām acīs pameta 79.minūtē. Netiek izslēgts, ka pussargs guvis ceļgala krustenisko saišu savainojumu.

«City» komanda patlaban izvirzījusies kopvērtējuma pirmajā vietā, bet pirmdien savu pozīciju var atgūt Londonas «Arsenal», kas viesosies pie Birmingemas «Aston Villa».

«City» ar 47 punktiem 21 spēlē ir kopvērtējuma līderi, bet otrie ar 46 punktiem ir Londonas «Chelsea» pārstāvji, kas sestdien viesos ar 2:0 (0:0) pārspēja Hallas «City». Tālāk ar 45 punktiem 20 mačos seko Londonas «Arsenal».

Tikmēr valsts čempioni Mančestras «United» sestdien ar 2:0 (1:0) savā laukumā uzvarēja Svonsī «City» komandu un pārtrauca trīs zaudējumu sēriju visos turnīros. Čempioni kopvērtējumā ar 37 punktiem 21 spēlē pašlaik ieņem septīto vietu.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601
Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА