03.07.2012. 22:31
Mājinieku favorīts Endijs Marejs otrdien piekto gadu pēc kārtas sasniedza Vimbldonas tenisa čempionāta ceturtdaļfinālu.

Статья целиком:

, Delfi.lv, sporta ziņas

Ar ceturto numuru izliktais brits ceturtās kārtas mačā ar rezultātu 7-5, 6-2, 6-3 pieveica sacensību 16.raketi Marinu Čiliču no Horvātijas, kurš iepriekšējā kārtā bija aizvadījis otru garāko maču turnīra vēsturē.

Cīņā par savu ceturto ceturtdaļfinālu Mareju sagaidīs spēkošanās ar sacensību septīto raketi Davidu Ferreru no Spānijas, kurš negaidīti pārliecinoši ar 6-3, 6-2, 6-3 pieveica kādreizējo ASV atklātā čempionāta uzvarētāju, ar devīto numuru izlikto Huanu Martinu del Potro no Argentīnas.

Pirmoreiz kopš 1997.gada Vimbldonas "Grand Slam" sacensību ceturtdaļfinālu sasnieguši divi Vācijas tenisisti, jo savos mačos pie uzvarām otrdien tika arī Florians Maijers, kurš izlikts ar 31.numuru, un sacensību 27.rakete Filips Kolšreibers.

Savā ceturtās kārtas mačā Maijers ar 6-3, 6-1, 3-6, 6-2 pieveica ar 18.numuru izlikto francūzi Rišāru Gaskē, bet Kolšreibers cīņā par savu pirmo "Grand Slam" ceturtdaļfinālu ar 6-1, 7-6 (7:4), 6-3 pārspēja pēdējā pusotra mēneša ATP tūres atklājumu Braienu Beikeru no ASV, kurš šoreiz sacensības bija sācis vēl ar kvalifikāciju.

Ceturtdaļfinālā Maijers tiksies ar ATP ranga līderi Novāku Džokoviču no Serbijas, kurš ceturto kārtu pārvarēja vēl pirmdien, bet Kolšreiberu sagaida spēkošanās ar sacensību piekto raketi Žo Vilfrīdu Tsongu no Francijas.

Arī Tsonga savu maču, kuru vairākkārt pārtrauca lietus, pabeidza vien otrdien, kad ar 4-6, 7-6 (7:4), 6-4, 6:4 pieveica ar desmito numuru izlikto amerikāni Mārdiju Fišu.

Ceturtā ceturtdaļfināla pāra dalībnieki tika noskaidroti jau pirmdien, kad pie uzvarām tika sacensību trešā rakete Rodžers Federers no Šveices un ar 26.numuru izliktais krievs Mihails Južnijs. Visās līdzšinējās 14 šo abu tenisistu savstarpējās spēlēs uzvarējis Federers.

Kā ziņots, pirmdien tika pabeigti vien trīs no astotdaļfināla mačiem. Tāpat tenisistu cīņas lietus ietekmē arī otrdien.