22.11.2017. 21:09

Abas komandas pirmo savstarpējo cīņu aizvadīja pirms divām dienām Madonā, kur madonieši spēja teju visu spēli kontrolēt cīņas gaitu un arī izcīnīt uzvaru ar rezultātu 87:75. Šodienas spēle Madonas komandai bija īpaši svarīga, lai varētu turpināt cīnīties par vietu labāko četru komandu pulkā C grupā.

Spēles pirmā ceturtdaļa abām komandām bija diezgan katastrofāla tieši uzbrukumā. Viesi atklāja mača rezultātu, bet ceturtdaļas turpinājumā guva tikai vienu punktu. Ar neko diži labāku neizcēlās arī rīdzinieki, uzvarot pirmo ceturtdaļu ar rezultātu 10:3. "KP BA/DSN" uzbrukums īpaši neuzlabojās arī otrajā ceturtdaļā, bet madonieši gan saspurojās. Rīdzinieki turējās pretī septiņas minūtes, kad "Madona/BJSS" atlikušajā laikā pirmajā puslaikā veica 12:4 izrāvienu. Līdz ar to pēc pus spēles viesi atradās vadībā ar 27:24.

Otro puslaiku krietni apņēmīgāk sāka viesi, veicot 12:1 izrāvienu trīs ar pusi minūtēs. Rīdzinieku uzbrukums atdzīvojās ceturtdaļas otrajā pusē, kas gan neliedza pretiniekiem palielināt rezultāta starpību līdz 19 punktiem (27:46). Uz brīdi rezultāta starpība saruka, bet sekmīgāk aizadīta trešās ceturtdaļas beigu daļa ļāva Madonas komandai justies komfortabli - 56:31.

Ceturtajā ceturtdaļā komandām atkal bija lielas problēmas ar punktu gūšanu. Daugavas Sporta nama grozi neņēma pretī bumbas, pēc četrām spēlētām minūtēm madoniešiem gūstot sešus punktus, kamēr mājinieki palika tukšā. Rezultāta starpība svārstījās ap 30 punktiem, viesiem dominējot laukumā. Rīdzinieki nekādus brīnumus vairs neparādīja, līdz 50 gūtajiem punktiem netika, "Madonai/BJSS" sagraujot pretiniekus ar rezultātu 70:41.

Uzvarētāju labā ar 13 punktiem, deviņām rezultatīvām piespēlēm un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Mikus Sokolovs, bet 11 punkti un 10 atlēkušās bumbas Jānim Mednim. Rīdzinieku rindās ar 10 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām rezultatīvākais bija Jānis Gertners.

"KP BA/DSN" - "Madona/BJSS" 41:70 (10:3, 14:24, 7:29, 10:14)

"KP BA/DSN": Gertners 10 (11 ab), Salenieks 9 (7 ab), Feierbergs 6, Miglinieks 4 (6 ab), Hermanis 4 (6 ab), Helmanis 3 (6 ab), Niedra 3, Vasiļevskis 2, Stašāns, Kaugars, Ķuze."Madona/BJSS": Sokolovs 13 (9 rp, 7 ab), Mednis 11 (10 ab), Škute 10, Pētersons 9 (6 ab), Nīgalis 7 (8 ab), Juška 6, Skripka 6, Bitels 3, Brants 3, Skuja 2, Krūmiņš, Dzelzkalējs.

Izmantotie resursi:LBL 2 | Latvijas Basketbola savienība

Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика