01.06.2012. 11:27
Ceturtdien norisinājās kārtējā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas «Dinamo» valdes sēde, uz kuru bija uzaicināts Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidents Kirovs Lipmans, lai apspriestu jautājums par «Dinamo» hokejistu sniegumu šā gada pasaules čempionātā (PČ) un hokeja attīstību valstī.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

AS «Dinamo Rīga» padomes locekļi novērtēja 15 «Dinamo» hokejistu sniegumu Latvijas izlases sastāvā pasaules čempionātā Zviedrijā kā apmierinošu.

Neapmierināts ar «Dinamo» līderu sniegumu

«Daži neparādīja to, kas bija jāparāda, un tas vispirms attiecas uz KHL hokejistiem,» pēc pasaules čempionāta TVNET sacīja Lipmans. «KHL viņiem bija labi rādītāji, kā, piemēram, Jānim Spruktam, Miķelim Rēdliham un vēl dažiem, bet te viņiem šie rādītāji bija pavisam citi. Negribu gan neko pārmest, taču mazliet sāpīgi ir, jo pret Dāniju, Norvēģiju viņi neparādīja to, uz ko ir spējīgi.»

Ābolam un Ignatjevam vajadzēja izdarīt vairāk

«Starp spēlētājiem nebija šādas saliedētības, mēs nebijām kā viena ģimene. Tas tāpēc, ka mūsu profesionāļi ne sevišķi saprata jaunos puišus, bet viņi laikam ir aizmirsuši, ka paši kādreiz arī bija jauni. Šajā ziņā lielāku lomu varēja uzņemties arī Teda Nolana palīgi - [Artis] Ābols un [Viktors] Ignatjevs. Viņi labi zina visus spēlētājus, viņu raksturus, viņi varēja izdarīt vairāk, lai visi darītu vienu darbu,» uz vēl vienu problēmu norādīja Lipmans.

Reklāma Tāpat «Dinamo» padome uzklausīja LHF prezidenta redzējumu par 2012/2013.gada Latvijas čempionāta hokejā attīstību.

Padome noteica uzdevumu nākamajā sezonā visām Rīgas «Dinamo» sistēmas komandām, kuras piedalīsies Latvijas pieaugušu un jauniešu čempionātā hokejā, cīnīties par čempionu titulu.

TVNET jau ziņoja, ka «Dinamo» komandas vārtsarga trenera amatu varētu pamest Sergejs Naumovs, kuram ir nesaskaņas ar vienības galvenajām personām. Pagaidām nav skaidrība, vai bijušais valstsvienības vārtsargs turpinās savu darbu.R & D akustika Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация