01.12.2017. 12:50

"Man tas bija pārsteigums, bet zināju, ka IIHF atcerēsies par mani. Man bija informācija, ka pašreizējais LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols par mani viņiem stāstījis visādas blēņas, kas organizāciju ļoti sadusmojis un viņi vairs negribēja tajā klausīties. Vēlāk IIHF pieņēma lēmumu iekļaut mani Slavas zālē," pauda Kirovs Lipmans.

"IIHF prezidents Renē Fāzels man vairākkārt ir zvanījis un pateicies par paveikto. Viņš arī paudis nožēlu, ka vairs neesmu LHF prezidents. Fāzels mani ļoti ciena," neslēpa Lipmans. "20 gadi, ko pavadīju šajā amatā, ir ilgs laiks. Pusi dienas biju biznesā, bet otru pusi - federācijā."

Lipmans arī sacīja, ka LHF jaunais prezidents Aigars Kalvītis viņu apciemojis un aicinājis nepamest hokeju, izveidojot savu komandu. Tiesa, bijušais federācijas prezidents vēl joprojām esot pārdomu procesā.

"Biju saskumis, kad Latvijas U-18 un U-20 izlases izkrita no pasaules čempionāta elites divīzijas. Manā laikā tās bija tieši vadošajā grupā. Tagad esmu sabēdājies, ka pieaugušo valstsvienības galvenajam trenerim Bobam Hārtlijam piecos gados maksās divus miljonus par to, ka viņš tikai pāris reizes gadā ierodas Latvijā. Labāk tādu naudu ieguldīt klubos," uzskata Lipmans.

No Latvijas Slavas zālē ir iekļauti divi bijušie hokejisti - Helmuts Balderis (uzņemts 1998.gadā) un Artūrs Irbe (2010.gadā). Lipmans LHF prezidenta amatā atradās no 1994. līdz 1995. gadam un no 1998. līdz 2016. gadam, kad viņu nomainīja Kalvītis.

Izmantotie resursi:LETADaugavpils Ledus sporta skola Stacijas 45a, Daugavpils, LV-5401
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация