21.05.2015. 09:24
Tampabejas Lightning komanda trešdien pārņēma Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas vadību.Sērijas trešajā mačā Lightning savu skatītāju priekšā ar 6:5 (1:2, 3:1, 1:2, 1:0)...

Статья целиком:

Sērijas trešajā mačā Lightning savu skatītāju priekšā ar 6:5 (1:2, 3:1, 1:2, 1:0) pagarinājumā apspēlēja Ņujorkas Rangers, sērijā līdz četriem panākumiem pārņemot vadību ar 2-1.

Lightning un Rangers sērija pagaidām iegājusi neraksturīgi rezultatīvā gultnē, bet pirmajā trešdaļā viesi no Ņujorkas izvirzījās vadībā ar 2:1, taču otrā perioda laikā jau Tampabejas komanda pārņēma vadību ar 4:2. Tiesa, Rangers izdevās atspēlēties, bet pamatlaiks noslēdzās neizšķirti 5:5.

Duelis līdz ar to izšķīrās pagarinājumā, kurā veiksmīgāki bija Lightning hokejisti, papildlaika ceturtajā minūtē ar rezultatīvu metienu izceļoties krievam Ņikitam Kučerovam, kurš vēlāk tika nosaukts par mača pirmo zvaigzni.

Tikmēr ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Ondršejs Palāts.

Šīs sērijas nākamais mačs notiks piektdien Tampabejā, bet dueļa uzvarētājs Stenlija kausa izcīņas finālā tiksies ar Anaheimas Ducks vai Čikāgas Blackhawks, kur sērijā šobrīd rezultāts ir neizšķirts 1-1.