31.07.2015. 23:20
Lietuva pārbaudes spēlē vēlreiz pārspējusi Austrālijas basketbola izlasi (92:85), savukārt Trentino kausā divas uzvaras divās spēlēs izcīnījušas Vācijas un Itālijas izlases.

Lietuvas izlase pirms divām dienām pieveica Austrāliju ar 80:68, uzsākot savu sagatavošanās ciklu Eiropas čempionāta finālturnīram, un arī šodien teju visa mačā gaitā bija vadībā. Otrajā puslaikā Austrālija ne reizi netika tuvāk par septiņiem punktiem un piekāpās ar 85:92.

Lietuvas sastāvā ar 14 punktiem izcēlās Luks Lekavičs un Mindaugs Kuzminsks, kuri abi laukumā pavadīja visai īsu laika sprīdi, taču ar lielisku precizitāti uzbruka grozam - Lekavičs trāpīja 5/5 metienus no spēles, bet Kuzminsks 6/7. Ar astoņām atlēkušajām bumbām un 14 punktiem spēli noslēdza Domants Sabonis, savukārt Mantam Kalnietim astoņi punkti.

Austrālijai 20 punktus guva Deivids Andersens, bet Endrjū Boguts no NBA kluba Goldensteitas "Warriors" sameta 12 punktus un izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas.

Itālijā tikmēr sācies Trentino kauss, kurā piedalās arī Vācijas, Austrijas un Nīderlandes izlases. Vācija un Itālija savus līderus no NBA šajās spēlēs vēl neiesaista, taču vakar tām tik un tā izdevās gūt uzvaras. Vācija bez Dirka Novicka un Denisa Šrēdera ar 64:52 pieveica Austriju, bet Itālija ar Luidži Datomes 19 punktu palīdzību sakāva Nīderlandi , turklāt ar tieši tādu pašu rezultātu. Itālijai šajā kausā nepalīdzēs Danilo Galināri, Marko Belineli un Andrea Barnjāni.

Šodien Itālija ar 64:54 pārspēja Austriju, Danielam Heketam gūstot 15 punktus, bet 13 pievienoja Alesandro Džentile. Tikmēr Vācija ne bez grūtībām (59:55) tika galā ar Nīderlandi. Rīt abas komandas, kuras spēlēs vienā grupā EČ finālturnīrā, aizvadīs izšķirošo cīņu par uzvaru Trentino kausā.

Izmantotie resursi:L.Lekavičiaus ir M.Kuzminsko vedama Lietuvos...Trāpītava.com Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация