05.08.2015. 14:39
Ar mainīgām sekmēm “Venden Mens Future” tenisa vienspēļu turnīra 2.kārtā šodien startējuši Latvijas tenisisti. Miķelis Lībietis ļoti pārliecinoši uzveica savu vienaudzi, Lietuvas sportistu Dovidu Sakini (6:1, 6:1), sasniedzot ceturtdaļfinālu, bet Mikus Losbergs bija spiests atzīt vācieša Niko Matiča pārākumu – 1:6, 2:6.

Jau ziņojām ka starptautiskā vīriešu tenisa turnīra “Venden Mens Future” vienspēļu 2. kārtu sasniedza divi no četriem mūsu valsts pārstāvjiem. Šodien viņi devās cīņā par ceturtdaļfinālu.

Pirmais spēlēja 19 gadus vecais Mikus Losbergs, kurš pirmdien guva pirmo uzvaru starptautisko vīriešu turnīru līmenī, garantējot pirmo reitinga punktu. Šodienas spēlē pret 23 gadus veco Vācijas tenisistu Niko Matiču (ATP 643.) sekmes nebija tik labas. Mikus sešas reizes zaudēja geimus pie savas serves un cieta neveiksmi ar 1:6, 2:6.

Vēlāk kortā devās Miķelis Lībietis (ATP 1861.), kuram 1.kārtā spraigā triju setu cīņā bija izdevies pārspēt turnīra pirmo numuru, lietuvieti Lukasu Mugeviču (ATP 579.). Arī šodien Miķeļa pretinieks bija no Lietuvas – viņa vienaudzis, 23 gadus vecais Dovids Sakinis (ATP 1861.). Ar viņa apspēlēšanu Miķelim nebija nekādu problēmu – 6:1, 6:1. Jāpiemin, ka Lībietis visā mačā pretiniekam nedeva nevienu breika iespēju, kopumā pie savas serves zaudējot tikai septiņas izspēles.

Par ceturtdaļfināla sasniegšanu mūsu tenisists nopelnījis divus reitinga punktus, bet rīt tiksies ar 26 gadus veco vācieti Pirminu Henli (ATP 685.). Abiem tā būs pirmā savstarpējā cīņa.

Lībietis šodien sasniedza arī dubultspēļu pusfinālu. Viņa pārinieks turnīrā ir amerikānis Hanters Rīse, bet šodienas pretinieki – spāņi Oskars Meskida Bergs un Kevins Silmans – no cīņas atteicās. Līdz ar to abi sportisti ieguvuši pa sešiem dubultspēļu ranga punktiem.

Dubultspēļu pusfinālā netika cits latvietis Krišjānis Stabiņš, kurš sacensībās startēja kopā ar francūzi Nikolasu Rosencveigu. Viņi divos setos ar 4:6, 5:7 zaudēja citiem spāņiem Serhio Mantosam Gornesam un Adrijam Masam Maskolo. Tieši šie spāņi būs Lībieša un Rīses oponenti cīņā par finālu.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]