06.08.2015. 12:13
Latvijas tenisists Miķelis Lībietis ceturtdien sasniedza Lielupē notiekošā Jūrmalas "Futures" sērijas turnīra vienspēļu pamatsacensību pusfinālu.

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Speciālo ielūgumu jeb "wild card" saņēmušais ATP ranga 1861.vietā esošais Latvijas tenisists ceturtdaļfināla duelī ar 6-4, 6-1 uzveica vācieti Pirminu Hēnlu, kurš bija izlikts ar septīto numuru un pasaules rangā ieņem 685.pozīciju.

Pusfināla sasniegšana Lībietim jau devusi sešus ATP ranga punktus.

Kā zināms, pirmajā kārtā Lībietis ar 6-2, 4-6, 6-4 pārspēja ar pirmo numuru izlikto lietuvieti Luku Mugeviču, kurš pasaules rangā atrodams 582.pozīcijā, bet otrajā kārtā ar 6-1, 6-1 sagrāva citu lietuvieti Dovidu Sakini, kurš sacensības uzsāka vēl no kvalifikācijas un arī ATP rangā dala tieši 1861.pozīciju.

Kā ziņots, zaudējumus jau pamatturnīra pirmajā kārtā piedzīvoja ar astoto numuru izliktais Jānis Podžus, kā arī ar "wild card" pamatturnīrā iekļuvušais Rūdolfs Mednis, bet otrajā kārtā zaudējumu piedzīvoja cits "wild card" īpašnieks Mikus Losbergs, kuram gan pirmās kārtas pārvarēšana deva vienu ATP punktu, un aiznākamajā nedēļā viņš debitēs pasaules rangā.

Savukārt vienspēļu kvalifikācijā neviens vietējais sportists nespēja sasniegt izšķirošo, trešo, kārtu, ciešot zaudējumus jau savos pirmajos mačos. Pirmajā kārtā zaudējumus piedzīvoja Arkādijs Slobodkins, Maksims Kazijevs un Ņikita Jesaibegjans, bet otrajā kārtā zaudēja Toms Sutris un Maksimilians Niklass Andersons.

Tāpat Lībietis un viņa studiju biedrs amerikānis Hanters Rīze jau sasnieguši dubultspēļu turnīra pusfinālu, kurā vēlāk ceturtdien sacentīsies ar spāņiem Serhio Martosu Gornesu un Adriju Masu Maskolo, kuriem turnīrā ir otrais numurs.

Ar ceturto numuru izliktie Lībietis un Rīze jau nopelnījuši sešus dubultspēļu ranga punktus.Шмыгарев Андрей Шмыгарев АндрейВольная борьба, Пляжная борьба
Регистрация