29.01.2015. 21:00
FS "Metta" ģenerālsekretāram un Latvijas Futbola federācijas valdes loceklim Ģirtam Mihelsonam šodien valdes sēdē bija jākomentē viņa iepriekšējie izteikumi intervijā Sportacentrs.com, kurā veltīja skarbus vārdus gan federācijai un tās institūcijām, gan arī notiekošajam futbola saimniecībā. Piedāvājam iepazīties ar LFF sagatavoto relīzi par valdes sēdes gaitu.

Ceturtdien, 29.janvārī, Latvijas Futbola federācijas (LFF) Valdes sēdē LFF Infrastruktūras attīstības komitejas priekšsēdētājs Vladimirs Žuks sniedza detalizētu informāciju par Kr. Barona ielas stadiona projekta realizācijas gaitu. Sēdē šī jautājuma izskatīšanā tika pieaicināti eksperti juridiskajā jomā – Andris Treimanis un Aivars Bergers, kuri informēja klātesošos par projekta iepirkumu procesa organizēšanu un saistošo dokumentāciju. Tikmēr LFF Infrastruktūras attīstības komitejas loceklis Guntars Indriksons informēja par ģenerāluzņēmēja funkciju veikšanas variantiem.

Uzklausot augstākminēto pārstāvju sagatavoto prezentāciju un pārrunājot dažādus ar stadiona projekta realizēšanu saistītos jautājumus, LFF Valde lēma apstiprināt modeli ģenerāluzņēmēja piesaistei, uzdot projekta juristam Andrim Treimanim izstrādāt detalizētus iepirkumu noteikumus, kā arī izveidot iepirkumu komisijas sastāvu un virzīt šos jautājumus apstiprināšanai uz nākamo valdes sēdi. Valde vienlaikus pilnvaroja projekta vadītāju Vladimiru Žuku vest sarunas ar Rīgas Domi par turpmāko projekta vadības modeli, kā arī uzdeva Vladimiram Žukam uz nākamo valdes sēdi sagatavot detalizētu pamatojumu projekta vadības juridiskajam un finanšu modelim.

LFF Tiesnešu komitejas priekšsēdētājs Vadims Čerņikovs sniedza atskaiti par tiesnešu komitejas darbu 2014.gadā. Valdes locekļi atzinīgi novērtēja tiesnešu jomā paveikto, kā arī kopā ar komitejas priekšsēdētāju diskutēja par iespējām uzlabot tiesnešu darbu Latvijas reģionos, kā arī vērtēja iespējas ņemt vērā citu valstu pieredzi tiesnešu izglītības jautājumos.

LFF Valde uzklausīja LFF Jaunatnes futbola komitejas priekšsēdētāja Ģirta Mihelsona skaidrojumu par publiskajiem izteikumiem portālam sportacentrs.com attiecībā uz LFF, tās juridiskajām institūcijām un to locekļiem. Valdes locekļi kopā ar Ģirtu Mihelsonu apmainījās ar savstarpējiem viedokļiem un abpusēji pieņēma informāciju zināšanai.

Sēdes laikā Valde apstiprināja darba plānu 2015.gadam, kurš paredz kopumā deviņu sēžu rīkošanu kalendārajā periodā. LFF Valde tika iepazīstināta ar LFF ikgadējā Kongresa darba kārtības projektu. Ņemot vērā dažādus objektīvus apstākļus, kā piemēram, Latvijas nacionālās izlases spēli izbraukumā ar Čehiju 28.martā un iespējamību, ka liela daļa futbola sabiedrības būs ārpus Latvijas marta beigās, Valde nolēma virzīt jautājumu par Kongresa precīza norises datuma apstiprināšanu nākamajā valdes sēdē.

Nākamā LFF Valdes sēde tika nozīmēta uz 2015.gada 17.februāri plkst.10:00 LFF telpās, Grostonas ielā 6b, Rīgā.

Izmantotie resursi:LFF Valde pieņem būtiskus lēmumus Kr. Barona...Mihelsons: "Dažiem kungiem iesaku pašiem aiziet...Кучанс Василий Греко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация