01.09.2014. 13:52
Augusta pēdējā nedēļas nogalē "Latvijas Universitāte" aizvadīja jau trešo pārbaudes spēli pirms gaidāmās Aldaris Latvijas basketbola līgas (LBL) sezonas. Studenti tikās ar Lietuvas komandu "Lietkabelis'', taču arī šoreiz tika piedzīvots zaudējums - 69:86.

Nevienu no ceturtdaļām LU komandai neizdevās uzvarēt. Pēc pirmās ceturtdaļas Lietuvas komanda atradās vadībā ar četriem punktiem, bet pēc puslaika - jau ar 11. Otrajā puslaikā LU nespēja atspēlēties, pretinieki savu pārsvaru palielināja, kas beigās noveda pie 17 punktu starpības uz rezultāta tablo.

LU šajā mačā nepalīdzēja Renārs Magone, Armands Ošiņš, kā arī Armands Ginters. Rezultatīvākais studentu komandā ar 14 punktiem bija Ingars Aizpurs, kurš jaunajā sezonā būs komandas kapteinis, bet Mārtiņš Darģis pievienoja 13 punktus.

Artūrs Visockis-Rubenis, LU komandas galvenais treneris, sacīja, ka pirms jaunās sezonas ir plānots aizvadīt astoņas pārbaudes spēles. Tāpat treneris minēja, ka, sākoties aktīvajam studiju periodam, komanda pārgājusi uz diviem zāles treniņiem dienā.

"Latvijas Universitāte" kopumā ir aizvadījusi trīs pārbaudes spēles, visās piedzīvojot sakāves. Vispirms studenti atzina zaudējumu ASV komandai "Athletes in Action", bet pagājušajā nedēļā atzina Igaunijas komandas "KK Parnu" pārākumu.

"Lietkabelis" - "Latvijas Universitāte" 86:69 (13:9, 28:21, 19:19, 26:20) LU: Aizpurs 14, Darģis 13, Brizgalovs 9, Rēķis 8, Rubenis 8, Plivda 6+8AB, Lasenbergs 6, Bikše 3, Krūmiņš 2, Večens, Leja, Zēbergs

Izmantotie resursi:Basketbola komanda LATVIJAS UNIVERSITĀTE -...Tenisa klubs Spars "Jaunrūdas", Mārupes n., LV-2167
Рерих Янис Рерих ЯнисГреко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация