10.12.2013. 16:25
Šodien notika Latvijas Hokeja federācijas (LHF) ikmēneša valdes sēde. Tika skatīti jautājumi par Latvijas hokeja valstsvienības gatavošanos pārbaudes spēlēm Vācijā (traumu dēļ nebūs labākajā sastāvā) un par mūsu U20 hokeja izlases gatavību pasaules čempionātam Polijā (jāizcīna pirmā vieta), informē LHF.

Latvijas U20 hokeja izlases gatavojas pasaules čempionātam 1 .divīzijas A grupā, kas no 15. līdz 21. decembrim norisināsies Polijas pilsētā Sanokā. LHF valdi par jaunāko informēja U20 izlases galvenais treneris Leonīds Tambijevs. Viņš atzina, ka gatavošanās pasaules čempionātam tika uzsākta jau augustā, kad U20 izlase Rīgā piedalījās „Federācijas kausa” izcīņā, otrs posms - novembrī, „Žoltoka piemiņas” turnīrā, kurā piedalījās rezerves sastāvs. Trešais posms sākas šodien, 10.decembrī. Inbox.lv ledus hallē izlases kandidāti vienkopus sāks strādāt pie taktikas, maiņu izveidēm. Ceļgala traumas dēļ komandai šobrīd nespēj palīdzēt uzbrucējs Nikolajs Jeļisejevs, kurš ierindā varētu atgriezties vien janvāra sākumā.

"Treneru kolektīvs darīs visu iespējamo, lai izveidotu pozitīvu atmosfēru izlasē un ieaudzinātu uzvarētāju garu, lai spēlētāji izpildītu visas treneru norādes", atklāj Tambijevs. LHF valde komandai izvirzīja uzdevumu, izcīnīt pirmo vietu 1. divīzijas A grupas čempionātā, tādējādi pēc gada pārtraukumā atgriezties elites divīzijā.

LHF valde tika iepazīstināta, ka Latvijas hokeja valstsvienība 17. un 18. decembrī izbraukumā sacentīsies ar Vācijas izlasi. LHF ģenerālsekretārs Māris Baldonieks atzina, ka daudzu izlases kandidātu traumu dēļ spēles pret Vāciju netiks aizvadītas spēcīgākajā sastāvā. Šobrīd sastāvs tiek precizēts un tuvākajās dienās tas tiks arī publiskots. 16. decembra rītā Latvijas izlase caur Frankfurti lidos uz Diseldorfu, no kurienes tālāk ar autobusu uz pirmās spēles norises vietu Herni. Savukārt 18. decembrī plānotā spēle notiks 17 km attālajā Esenē. Abas spēles sāksies plkst. 20.30 pēc Latvijas laika.

Izmantotie resursi:lhf.lvКапитанников Семён Вольная борьба, Женская борьба, Пляжная борьба
Регистрация