17.12.2014. 16:31

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Baltkrievijas izlasei divi realizēti skaitliskie vairākumi palīdzēja divreiz iegūt minimālu pārsvaru, ko komanda arī nosargāja. Vienīgos vārtus Latvijai guva Rūdolfs Maslovskis.

Aleksejs Šankita jau 3. minūtē izmantoja divu spēlētāju pārsvaru un izvirzīja baltkrievus vadībā. Savukārt neizšķirtu Maslovskim izdevās atjaunot pēdējās trešdaļas 7.minūtē, bet izšķirošus vārtus Latvijas izlase ielaida divarpus minūtes pirms cīņas beigām, kad precīzs bija Dmitrijs Ambrožeičiks.

Jau vēstīts, ka pirmajās divās spēlēs Latvijas juniori uzvarēja Austriju (5:1) un Slovēniju (7:3). Tādējādi Latvijas rēķinā ir divas uzvaras un zaudējums, bet Baltkrievijas izlase kļuva par pirmo komandu, kas guva trīs panākumus trijās cīņās.

Pasaules čempionāts I divīzijas A grupā risināsies līdz sestdienai. Latvijas izlases nākamie pretinieki ceturtdien būs mājinieki itālieši, bet pēdējā spēle paredzēta sestdien pret Norvēģiju, kas guvusi divas uzvaras divās spēlēs.

Latvijas Hokeja federācija galvenā trenera Ģirta Ankipāna vadītajai U-20 izlasei izvirzīja uzdevumu izcīnīt grupā pirmo vietu, kas ļautu pēc divu gadu pārtraukuma atgriezties elitē.