05.09.2013. 14:00

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Latvijas hokejisti savas spēles aizvadīs Minskā, un, kā zināms, tā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Pirmo maču Latvijas valstsvienība aizvadīs 10.maijā, kad plkst.16:45 sāks cīņu pret Somiju. Nākamajā dienā hokejisti spēkosies ar Vāciju, bet 13.maijā viņus sagaida cīņa pret Kazahstānu.

Savukārt divas dienas vēlāk Latvijas sportisti spēlēs ar ASV, bet 17.maijā - ar Krieviju, un cīņa ar Baltkrieviju sekos divas dienas vēlāk. B apakšgrupas noslēdzošo dueli hokejisti aizvadīs pret Šveici, ar kuru vajadzēs spēkoties 20.maijā.

Labākās četras komandas turpinās cīņu ceturtdaļfinālā.

Tā kā Latvijas izlase spēlēs vienā grupā ar mājiniekiem baltkrieviem, tā savas spēles aizvadīs 15 tūkstošiem skatītāju paredzētajā "Minsk-Arena" hallē, kur savas spēles aizvada Kontinentālās hokeja līgas klubs Minskas "Dinamo". Savukārt otra spēļu vieta būs "Čižovka Arena", kas atrodas 18 kilometrus no galvenās arēnas un spēj uzņemt nepilnus astoņus tūkstošus skatītāju.

Tāpat vēstīts, ka ar Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko lēmumu pasaules čempionāta dalībniekiem un ārvalstu tūristiem nākamgad no 25.aprīļa līdz 31.maijam tiks ieviesta bezvīzu ieceļošana, izceļošana un pagaidu uzturēšanās Baltkrievijā.

Šī gada pasaules čempionātā, kas norisinājās Zviedrijā un Somijā, Latvijas valstsvienība izcīnīja 11.vietu, bet Baltkrievija - 14.pozīciju. Par čempioniem kļuva Zviedrijas hokejisti, kuri finālā izcīnīja uzvaru pār Šveici, bet bronzas godalgas ieguva ASV spēlētāji.Trāpītava.com Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика
Регистрация