15.01.2017. 12:35

Hosē Fernandesa trenētā USF komanda savā laukumā nav zaudējusi tieši vienu gadu. Sestdien “Bulls” mājās izcīnīja trīspadsmito uzvaru pēc kārtas, jau trešās ceturtdaļas sākumā panākot vairāk nekā 20 punktu pārsvaru – 79:48 (15:14, 20:8, 25:13, 19:13).

Kitija Laksa otrajā ceturtdaļā sameta 11 punktus, nodrošinot USF galveno izrāvienu. Uzbrucējas rēķinā 28 minūtēs 20 punkti (2p 4/6, 3p 3/9, 1p 3/4) un piecas atlēkušās bumbas aizsardzībā, kā arī divas pārķertas bumbas un viena personiskā piezīme.

Laksa līdz trešās ceturtdaļas sākumam guva 17 no 41 komandas punkta un laukumu atstāja ātrāk nekā komandas biedres. Spāniete Ariadna Puhola spēlēja visas 40 minūtes, sameta 23 punktus un izcīnīja astoņas bumbas, savukārt Marijas Jespersenas rēķinā 20 punkti un astoņas bumbas.

Treneris Fernandess bija gandarīts par izcīnīto uzvaru. “Otrdiena (Hartfordā) nebija priecīga ne mūsu spēlētājām, ne komandas personālam. Tā neparādīja, kāda komanda esam. Vienīgais, kā to izdarīt, ir uzmanīgi noskatīties video, mainīt situāciju spēlētāju attīstībā un labot kļūdas treniņos. Mēs uzvaram kopā, mēs zaudējam kopā. Zaudējums bija visu vaina.”

Otrdien treneris mājās mēģinās izcīnīt 300. panākumu karjerā.