22.11.2017. 08:27

Divi tālmetieni 30 sekunžu laikā un bumbas trieciens grozā no augšas pirmajā uzbrukumā ļāva laukuma saimniekiem aizvadīt veiksmīgu ievadu, tomēr Čikāgas "Bulls" izdevās aizbēgt, pirmo puslaiku noslēdzot ar 14 punktu pārsvaru – 56:42. Lielākais izrāviens bija astoņi punkti, taču viesiem tikt priekšā ļava stabilitāte, nevis pēkšņi uzplaiksnījumi.

Losandželosas "Lakers" trešajā ceturtdaļā nonāca iedzinējos ar 16 punktu deficītu, bet plinti krūmos nemeta, un pirms noslēdzošā nogriežņa komandas šķīra tikai viena metiena tiesa. Viesiem izdevās 7:0 izrāviens, bet "Lakers" priekšā tika trīs minūtes līdz beigām, kad Kenteiviuss Kaldvels – Poups pielaboja partnera metienu.

22 sekundes vēlāk viņš realizēja tālmetienu, dodot mājiniekiem piecu punktu pārsvaru. Turpinājumā Kaldvels – Poups iemeta vēl vienu trejaci un realizēja trīs soda metienus, palīdzot Losandželosas "Lakers" izcīnīt uzvaru savā laukumā – 103:94.

Uzvarētāju rindās rezultatīvākais bija Kails Kuzma, kurš realizēja četrus tālmetienus un savāca 22 punktus. Par vienu mazāk iemeta Kaldvels – Poups, kurš pievienoja deviņas atlēkušās bumbas un četras rezultatīvas piespēles. Čikāgas "Bulls" nometnē seši basketbolisti sasniedza desmit punktu robežu, un labākais ar 17 bija Denzels Valentains, kurš no distances uzbruka ar labu precizitāti – pieci no septiņiem.

Ar astoņām uzvarām un desmit zaudējumiem Losandželosas "Lakers" ieņem astoto vietu Rietumu konferencē, aiz muguras turot tādas komandas kā Memfisas "Grizzlies" un Oklahomsitijas "Thunder". Tikmēr čikāgiešu kontā ir tikai trīs uzvaras 15 aizvadītajos mačos un priekšpēdējā vieta austrumos. Aiz muguras atrodas tikai Atlantas "Hawks".

Naktī uz ceturtdienu tiks aizvadītas 14 spēles. Pulksten 2:30 pēc Latvijas laika Ņujorkas "Knicks" savā laukumā uzņems Toronto "Raptors", bet pusstundu vēlāk Sanantonio "Spurs" viesosies Ņuorleānā pie "Pelicans".