13.03.2015. 12:47
Vidzemes ledus hallē ceturtdienas vakarā tika aizvadīta Latvijas hokeja čempionāta ceturtdaļfināla otrā spēle starp hokeja klubu «Kurbads» un «Ogre/Sāga97». Spraigā, asiem momentiem bagātā divcīņā otro uzvaru svinēja pieredzējušākie kurbadieši.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• HK «Kurbads» ceturtdaļfinālu sāk ar pārliecinošu uzvaru vakar
  • HK «Kurbads» regulārās sezonas pēdējā mačā piekāpjas «Rīga/Prizma» 2015. g. 8. marts

Ar diviem vārtiem HK «Kurbads» rindās izcēlās Jānis Straupe, bet jauno ogrēniešu rindās trīs rezultativitātes punktus ieguva Ēriks Žohovs un Juliāns Misjus.

Spēle iesākās līdzīgi kā vakardienas duelis, HK «Kurbads» uzbrūk, bet «Ogre/Sāga97» pašaizliedzīgi aizstāvas. Pirmie rezultātu atklāj tieši jaunākie hokejisti. Eduards Hugo Jansons ar spēcīgu un precīzu metienu no distances pārsteidz nesagatavotu Dmitriju Žabotinski. Prieki gan izvēršas īsi, jo HK «Kurbads» ātri realizē vairākumu, kad Jānis Straupe no tuvas distances raida ripu Maksima Rešetņikova sargāto vārtu augšējā stūrī. Nelāgā garastāvoklī uz ģērbtuvēm dodas mājinieki, jo tiek ieskaitīts diezgan diskutabls vārtu guvums «Ogre/Sāga97» komandai. Viena gola pārsvars sādzeniekiem.

Otrā perioda sākumā uzgavilē HK «Kurbads» – Edgars Apelis, saņēmis piespēli zonas vidū, raida spēcīgu metienu vārtu devītniekā. Tūlīt pat gan jaunākie ogrēnieši atspēlējas, kad precīzs ir Juliāns Misjus. HK «Kurbads» gan neliekas mierā – vispirms Edgars Brancis, bet vēlāk arī Toms Hartmanis pirmo reizi vadībā izvirza pērnā gada vicečempionus. Turpinās spēka paņēmieniem bagāta cīņa visās laukuma malās. Spēlē vēlreiz tiek fiksēts neizšķirts, kad Eduards Hugo Jansons, neapstādinot piespēli, raida ripu vārtos. Periodu kā uzvarētāji gan noslēdz HK «Kurbads» – Jānis Straupe vairākumā ir pirmais pie atlēkušās ripas. Pēc otrās trešdaļas 5:4 HK «Kurbads» labā.

Trešais periods iesākas nepatīkami nosacītajiem mājiniekiem – Oļegs Šišļaņņikovs aizskrien pretuzbrukumā un raida ripu vārtu tuvajā stūrī. Turpinās bezkompromisa kauja par katru laukuma centimetru. Vārtus gūt izdevības ir abām komandām, tomēr rezultāts nemainās pat pēc Toma Hartmaņa izpildītā soda metiena. Papildlaiks!

Pauls Zvirbulis izrādās spēles varonis, kad, saņēmis lielisku piespēli no Jurija Kļujevska, ar nūjas neērto pusi raida ripu vārtu tīklā. 6:5!

Abas komandas vēlreiz nūjas krustos sestdien 15:30 Vidzemes ledus hallē.

Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā divas uzvaras ir arī HK «Liepāja» un HS «Rīga/Prizma».