19.01.2015. 18:41
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) mača šodien tikās Latvijas izlases aizsargu pārstāvētie klubi - Oskara Bārtuļa Astanas "Barys" savā laukumā izrāva uzvaru pār Artūra Kuldas Ufas "Salavat Julajev" (3:2). Pirms izbraukuma spēlē Latvijas trenera Andreja Maticina pārstāvētais Vladivostokas "Admiral" trešajā periodā izsēja divu vārtu pārsvaru un tikai papildlaikā pārspēja Habarovskas "Amur" (3:2).

Astanā pirmie divi periodi aizritēja līdzīgā cīņā, 34. minūtē vadībā izvirzījās mājinieki. Līdzvērtīga spēkošanās turpinājās arī pēdējā periodā, kad vārtos sabira četras ripas. 100 sekundes pirms pamatlaika beigām uzvaru izrāva astaniešu spīdeklis Nikolajs Antropovs (3:2).

KHL labākais metienu bloķētājs Artūrs Kulda vienreiz meta pa vārtiem un bloķēja vienu metienu, šodien viņš laukumā bija vien 13 minūtes un trešajā periodā nespēlēja. Uzvarētāju rindās Oskars Bārtulis laukumā bija 16:44 minūtes un vienreiz meta pa vārtiem.

Austrumu konferencē Ufas "Salavat Julajev" saglabā piekto pozīciju, bet Astanas "Barys" joprojām ir sestajā vietā.

Habarovskas pirmajā periodā uz ledus neliels pārsvars bija viesiem no Vladivostokas, un pēdējā minūtē tas parādījās arī uz tablo (0:1). Otrā perioda astotajā minūtē vladivostokieši realizēja skaitlisko vairākumu, un līdz pēdējam lielajam pārtraukumam rezultāts vairs nemainījās (0:2). Trešajā periodā iniciatīvu pārņēma mājinieki, 44. minūtē savu deficītu viņi samazināja līdz minimumam un turpināja spiest. 51 sekundi pirms pamatlaika beigām rezultāts tika līdzsvarots (2:2). Papildlaikā apņēmīgāk darbojās viesi, un mača 63. minūtē "admirālis" Fjodors Beļakovs izrāva uzvaru (3:2) Pēc šodienas mačā Vladivostokas "Admiral" pietuvojas play-off zonai, ieņemot devīto pozīciju Austrumu konferencē. Savukārt ģeogrāfiskais kaimiņš Habarovskas "Amur" šobrīd ir vājākais klubs visā līgā.

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439