07.04.2014. 18:14

Статья целиком:

«Salavat Julajev» hokejisti savā laukumā ar 4:0 pieveica Magņitogorskas «Metallurg», sērijā līdz četrām uzvarām samazinot rezultāta starpību līdz 1-2.

Kulda laukumā pavadīja nepilnas 23 minūtes, kuru laikā bloķēja četrus pretinieku metienus un izpildīja vienu spēka paņēmienu, kā arī nopelnīja divas soda minūtes.

Jau mača 4. minūtē «Salavat Julajev» komandu skaitliskajā vairākumā vadībā izvirzīja somu uzbrucējs Anti Pīlstrēms, bet trešā perioda ievadā ar 40 sekunžu intervālu Antons Sļepiševs (piespēle arī Kuldam) un Pīlstrēms vairākumā palielināja mājinieku pārsvaru līdz trim vārtiem. Punktu mačam pielika Tomāšs Zaborskis, kurš nepilnas sešas minūtes līdz finālsirēnai realizēja skaitlisko pārsvaru.

Atgādinām, ka sērijas pirmajās divās spēlēs Magņitogorskā mājinieki bija pārāki ar identisku rezultātu 3:2.

Sērijas ceturtā spēle risināsies trešdien Ufā, bet piektais mačs notiks piektdien Magņitogorskā