26.12.2013. 20:37

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Līdz šim Krievijas izlasi vadīja lietuvietis Alfrēds Vainausks, bet 20. decembrī viņa vietā oficiāli tika apstiprināts Miškins.

«Naturalizētu spēlētāju sastāvā nebūs,» Miškins izteicies preses konferencē. «Man ir kandidātu saraksts ar 30 spēlētājām, bet līdz darba uzsākšanai vēl ir daudz laika. Pirmo spēli [kvalifikācijā] aizvadīsim 8. jūnijā.»

Kā zināms, iepriekšējo sešu Eiropas čempionātu finālos spēlējusī Krievijas izlase šīgada finālturnīrā jūnijā trijās B apakšgrupas spēlēs pret Spāniju, Zviedriju un Itāliju izcīnīja tikai vienu panākumu pret itālietēm, ieņemot savas apakšgrupas pēdējo, ceturto vietu un priekšlaicīgi noslēdzot dalību turnīrā.

Nākamgad Krievijai būs jāpiedalās 2015. gada Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā, sacenšoties vienā apakšgrupā ar Zviedrijas un Nīderlandes izlasēm. 

«Sieviešu izlase līdz šim nekad nav piedalījusies kvalifikācijas turnīrā. Nedomājiet, ka tā būs pastaiga. Tajā ir smags grafiks,» atzinis Miškins.

Šī gada Eiropas čempionātā Krieviju kā naturalizētā spēlētāja pārstāvēja Epifānija Prinsa. Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация