01.11.2017. 21:45

Šovakar savā starpā tikās pēdējās divās vietās esošās komandas, kuras pirms šīs cīņas bija izcīnījušas pa vienai uzvarai. Labāk šo maču iesāka "Rio Termal", kas pēc pirmā ceturkšņa ieguva piecu punktu pārsvaru (28:23). Otrajās desmit minūtēs viesi gan spēja atspēlēties un līdz puslaika noslēgumam pārņemt vadību savās rokās - 51:50.

Pēc pārtraukuma nedaudz labāki atkal izrādījās mājinieki, tomēr noslēdzošajā ceturtdaļā vadību atguva un noturēja "Leyma Básquet", kas beigās svinēja panākumu ar 87:84.

Orenses "Rio Termal" rindās 24 minūtes laukumā pavadīja Verners Kohs, kurš šajā laika posmā guva septiņus punktus (0/1 - 2p., 2/2 - 3p., 1/2 - s.m.), savāca divas atlēkušās bumbas, iedeva vienu rezultatīvu piespēli, kā arī nopelnīja divas piezīmes.

Izmantotie resursi:Liga LEB Oro | Federación...

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]