01.06.2012. 11:00

Grandiozākais sporta pasākums - Rīgas Sporta nakts - jau piektdien no plkst. 17 līdz pat plkst.2 naktī. Rosība, dažādi pasākumi, konkursi un sacensības norisināsies Rīgas trīs centrālajos parkos - Esplanādē, Vērmanes dārzā, Kronvalda parkā un arī Rīgas kanāla teritorijā. Pasākumu rīko biedrība Par stipru Latviju sadarbībā ar Lattelecom un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Ikvienu apmeklētāju visos parkos sagaida grandiozi šovi, konkursi, emocijām bagātas sacensības un neredzētas tikšanās. 

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Grandiozākais sporta pasākums - Rīgas Sporta nakts - jau piektdien no plkst. 17 līdz pat plkst.2 naktī. Rosība, dažādi pasākumi, konkursi un sacensības norisināsies Rīgas trīs centrālajos parkos - Esplanādē, Vērmanes dārzā, Kronvalda parkā un arī Rīgas kanāla teritorijā. Pasākumu rīko biedrība Par stipru Latviju sadarbībā ar Lattelecom un Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu. Ikvienu apmeklētāju visos parkos sagaida grandiozi šovi, konkursi, emocijām bagātas sacensības un neredzētas tikšanās. 

Rīgas kanālā varēs vērot Lattelecom Latvijas Augstskolu kausu airēšanā, kas ir jaunas tradīcijas sākums. Pie Latvijas Nacionālās operas būs veikborda sacensības gan PRO sieviešu, gan PRO vīriešu grupā. Latvijas Ūdensportistu un Veikborda federācija aicina ikvienu apmeklēt federācijas stendu Sporta nakts laikā Bastejkalnā, izbaudot nepiespiesto pludmales atmosfēru Rīgas centrā. Aktīvi kanāla teritorijā darbosies Latvijas Raftinga Ūdenstūrisma federācija. Tā organizēs Kajakeru uznācienus, glābšanas darbu paraugdemonstrējumus, dažādas filmas, komandu sacensības un raftu virves vilkšanu. Bērnu jaunatnes sporta skola Rīdzene rādīs paraugdemonstrējumus airēšanas slalomā un ikviens varēs izmēģināt kā laivā jūtas īsts airēšanas slalomists. Pie Brīvības pieminekļa būs novietota Nike Riga Run (NRR) telts, kur varēs reģistrēties skrējienam, būs fotosiena, NRR lielās puzles likšana un frizētava – frizūru veidošana nakts skrējienam un skrituļslidojumam. Turpat pie Laimas pulksteņa būs Inline hokeja čempionāts pieaugušajiem. Par jautru atmosfēru gādās Sportland ParyBuss un DJ. 

Īpašus priekšnesumus Esplanādē sportiskā garā piedāvās Bobsleja/Skeletona federācija- tikšanās ar skeletonistiem - brāļiem Dukuriem, bobsleja zvaigzni - Zinti Ekmani un lodes grūdēju Māri Urtānu. Latvijas bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija sadarbībā ar Bikini Fitnesa Studiju prezentēs bikini fitnesa sporta veidu kā arī sniegs informāciju par federācijas pārraudzībā esošajiem sporta veidiem.Varēs izmēģināt visiem zināmākus sporta veidus, piemēram, badmintonu, galda tenisu, galda hokeju. Interesants priekšnesums gaidāms no paraplanierisma pārstāvjiem un Petanka sporta federācijas.

Interesantus auto piedāvās apskatīt Latvijas Autombiļu federācija, spēkus izmēģināt ļaus Regbija federācija, varēs sastapt Kērlinga un Kendo federācijas, kā arī apskatīt Latvijas Sporta muzeja un Motormuzeja izstādi un vēl daudz ko citu. Daudzas federācijas un sporta biedrības ir parūpējušās ne tikai par sava sporta veida popularizēšanu, bet arī dos iespēju apmeklētājiem piedalīties dažādos konkursos, kuros varēs saņemt jaukas balvas. Deju skola Extreme sniegs dažādus priekšnesumus, būs akrobātisks ugunsšovs, ringā varēs vērot paraugdemonstrējumus taekvondo, hapkido un džudo cīņas mākslās. Uzzināsiet daudz ko arī par lakrosa spēli. Ja kāds nezina, kas ir šie sporta veidi, tad droši nāciet un to uzzināsiet! Iestājoties krēslai varēs vērot Trofiraid priekšnesumus un baudīt sportiskas aktivitātes līdz pat 2.00.

Vērmanes dārzs tiks nodots bērnu rīcībā. Rīgas Riteņbraukšanas skolu pārstāvēs tās audzēkņi, kuri būs ieradušies uz pasākumu skolas formās ar sporta divriteņiem. Latvijas Tenisa savienība sadarbībā ar SEB Banku piedāvās gan bērniem, gan pieaugušajiem izmēģināt tenisa spēli. Latvijas tenisa kubu treneri palīdzēs spert pirmos soļus tenisa spēles apgūšanā. Rīgas Skolēnu pili pārstāvēs Sporta tūrisma pulciņš, šaušanas, orientēšanās sporta, dambretes pārstāvji. Bērnu un jauniešu basketbola skola Rīga prezentēs iespēju zēniem un meitenēm nodarboties ar basketbolu - pie labākajiem treneriem, lieliskākajiem komandu biedriem. Velotriāla skola Karters ļaus apgūt braukšanas prasmes, kas noderēs ikdienas braukšanai ar velosipēdu. Tas un vēl daudz kas cits sagaida pašus mazākos un viņu vecākus Vērmanes dārzā.

Kronvalda parkā valdīs jaunatnes iecienītākie sporta veidi. Greentrials Bike Tour Rīgas Sporta naktī piedalīsies un visiem rādīs savu lielāko un skaistāko šovprogrammu. RedBull Skateparkā būs grandiozas sacensības gan Inline Pro grupai, gan arī vairākām citām grupām skeitbordā. Varēsiet vērot fināla sacensības un apbalvošanas ceremoniju. Pumas zonā sportiskas aktivitātes un iespēja piedalīties ikvienam – parādi, vai spēj skriet tikpat ātri kā Bolts. Skrien ačgārni, uz rokām, tupus vai rāpus – ātrākie un interesantākie skrējēji iegūs vērtīgas balvas no Puma. Varēsiet iepazīties arī ar tādu sporta veidu kā parkour. Profesionāls treneris vadīs treniņu. Protams, Latvijas skolu ielu basketbola čempionāts laukumā pie Kongresu nama. 

Ikviens interesents ir laipni aicināts apmeklēt visus pasākumus Rīgas Sporta naktī. Nāc, un Tavs piektdienas vakars būs izdevies!

Vairāk informācijas www.sportanakts.lvFP Investment E.Melngaiļa 1a, Rīga, LV-1010
Лапа Дмитрий Греко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация