01.03.2015. 11:39
Latvijas kamaniņu braucējs Inārs Kivlenieks ieņem augsto ceturto vietu pēc olimpiskajā Soču trasē Krievijā notiekošā Pasaules kausa izcīņas noslēdzošā, devītā, posma kamaniņu sportā, kas vienlaicīgi ir arī Eiropas čempionāts, pirmā brauciena.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Kivlenieks pirmo braucienu veica 52,263 sekundēs, kas bija par 0,283 sekundēm lēnāks nekā pašreizējam līderim krievam Semjonam Pavļičenko, kurš ir šīs sezonas pasaules čempions.

Otrais pēc pirmā brauciena tikmēr ir vēl viens Krievijas kamaniņu braucējs Aleksandrs Peretjagins, kurš līderim pašlaik zaudē 0,209 sekundes. Tikmēr no trešajā vietā esošā krieva Maksima Aravina Kivlenieks atpaliek 0,051 sekundi.

Veiksmīgs pirmais brauciens bija arī Artūram Dārzniekam, kurš šobrīd ir sestais, no līdera atpaliekot par 0,348 sekundēm, bet Eiropas čempionāta ieskaitē viņš šobrīd ir piektais. Savukārt jaunais Riks Kristens Rozītis 14.pozīcijā, bet par vietu augstāk viņš atrodas Eiropas čempionāta vērtējumā.

Tikmēr neveiksmīgu pirmo braucienu aizvadīja šīs sezonas Pasaules kausa ieguvējs Fēlikss Lohs, kurš šobrīd atrodas vien dalītajā septītajā vietā.

Pirms mēneša viens no Latvijas vadošajiem kamaniņu braucējiem Kristaps Mauriņš piedzīvoja smagu kritienu treniņu laikā un viņam šī sezona jau ir noslēgusies.

Otrais brauciens norisināsies no plkst.11.55 pēc Latvijas laika.

Pasaules kausa kopvērtējumā ļoti pārliecinošs līderis ar 905 punktiem joprojām ir iepriekšējo trīs sezonu kopvērtējuma uzvarētājs Fēlikss Lohs no Vācijas, kuram ar 585 punktiem seko tautietis Andijs Langenhans.

Kivlenieks ar 261 punktu ieņem 17.vietu, Dārzniekam ar 118 punktiem 29.vieta, bet Rozītim ar 102 punktiem 32.pozīcija. Savukārt Mauriņš ar 80 punktiem ieņem 34.vietu.

Savukārt plkst.13.45 pēc Latvijas laika norisināsies sacensības komandu stafetē.

Ar 225 punktiem Latvija stafetes sacensību kopvērtējumā pašlaik ir sestā.

Andris un Juris Šics sestdien izcīnīja trešo vietu divnieku sacensībās, bet otra Latvijas ekipāža Oskars Gudramovičs un Pēteris Kalniņš ierindojās 13.vietā. Savukārt sacensībās dāmām Elīza Tīruma izcīnīja devīto vietu, bet Ulla Zirna ieņēma 15.pozīcīju.

Šici Eiropas čempionāta godalgas ieguva piekto reizi karjerā, kā arī sezonu noslēdza Pasaules kausa kopvērtējuma trešajā pozīcijā.Tatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация