26.12.2013. 17:32
Kontinentālā hokeja līga nolēmusi veikt izmaiņas reglamentā, turpmāk kā obligāti nepieciešamo jauno spēlētāju skaitu mača pieteikumā samazinot līdz vienam hokejistam, vēsta Astanas "Barys" mājaslapa.

"KHL ārzemju kluba pamatkomandas pieteikumā katrai atsevišķai čempionāta spēlei var būt ne vairāk par 20 hokejistiem, ieskaitot divus vārtsargus, turklāt vienam laukuma spēlētājam obligāti jābūt vecumā līdz 21 gadam (ieskaitot).

Papildus klubs drīkst pieteikt divus laukuma spēlētājus vecumā no 17 līdz 21 gadam (ieskaitot). Tādējādi kluba kopējā pieteikumā spēlei var būt 22 spēlētāji. Prasības par hokejistu pilsonību netiek uzstādītas," teikts paziņojumā "Barys" mājaslapā. Krievijas komandām princips ir identisks, vienīgi pieminētajiem jaunajiem spēlētājiem jābūt Krievijas pilsoņiem.

Līdz ar to Kontinentālā hokeja līga ir izpildījusi klubu vēlmi, kas jau ilgāku laiku ir izskanējusi publiskajā telpā. Proti, līdz šim katram klubam obligāti spēlei bija jāpiesaka divi jaunie spēlētāji, tādēļ parasti komandu treneri izvēlējās pieteikumā ierakstīt arī jaunos vārtsargus, kuri netika laukumā un tādējādi palika bez iespējamās spēļu prakses fārmklubā vai jauniešu komandās.

Izmantotie resursi:Хоккейный клуб «Барыс»Daugavpils pilsētas pašvaldība Kandavas 17a, Daugavpils, LV-5401
Чигур Антон Чигур АнтонДзюдо, Самбо
Регистрация