21.05.2014. 20:03
Lielisks sniegums regulārajā sezonā ne vienmēr ir pamats lieliem panākumiem izslēgšanas spēlēs. Par to pārliecinājies lietuviešu speciālists Rims Kurtinaitis, kura vadītā "Khimki" komanda šodien ar 64:84 piekāpās Ņižņijnovgorodai un visā VTB līgas ceturtdaļfināla sērijā izgāzās ar 0:3 pēc 18 uzvarētām spēlēm regulārās sezonas laikā.

VTB Vienotās basketbola līgas ceturtdaļfinālā apstājusies regulārās sezonas uzvarētāja B grupā "Khimki", kura izcīnīja uzvaras visās 18 spēlēs. Ceturtdaļfinālā pret Ņižņijnovgorodas komandu tā cieta zaudējumus pirmajos divos mačos un absolūti izgāzās šodienas trešajā, zaudējot sērijā ar 0:3.

Pirmais puslaiks vēl ritēja "Khimki" un tās galvenā trenera Rima Kurtinaiša plānos, proti, izdevās izvirzīties vadībā ar sešu punktu pārsvaru. Taču trešajā ceturtdaļā tika zaudēts ar 9:25, un komanda sabruka, visā mačā zaudējot ar mīnus 20 (64:84).

Ņižņijnovgoroda lieliski izpildīja metienus no tālās distances, trāpot 14 no 28. Dižons Tomsons guva 20 punktus, bet Semjons Antonovs pievienoja 16. "Khimki" rindās tikmēr precīzs bija soms Peteri Koponens, trāpot sešus no astoņiem metieniem no spēles (13 punkti).

Ņižņijnovgoroda VTB pusfinālā tiksies ar Lietuvas "Rytas" un "Triumf" dueļa uzvarētāju, kurš var kļūt skaidrs jau šovakar. Pagaidām sērijā ar 2:0 vadībā Lietuvas komanda.

Izmantotie resursi:Главная | Единая Лига ВТБ