14.01.2017. 23:35

Šveices čempionātā Cīrihes "Lions" izbraukumā ar 2:6 piekāpās "Lausanne", lai gan pēc pirmās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts. Sestajā minūtē vārtus guva Ronalds Ķēniņš, kuram tas bija piektais precīzais metiens sezonā. Trešās maiņas uzbrucējs laukumā pavadīja 13:47 minūtes, nopelnīja divus noraidījumus, izdarīja trīs un bloķēja vienu metienu.

"Lugano" izbraukumā ar 0:4 zaudēja "Zug", un Elvis Merzļikins atvairīja 38 no 42 metieniem, divas reizes kapitulējot gan pirmajā, gan otrajā trešdaļā. Pie uzvaras izdevās tikt "SCL Tigers", turklāt ielaižot tikai vienus vārtus, bet Ivars Punnenovs palika uz rezervistu soliņa.

Krievijas augstākajā līgā Karagandas "Saryarka" ar 3:1 mājās apspēlēja Iževskas "Izhstal". Edgars Siksna laukumā pavadīja 14:31 minūti, tiekot pie neitrāla lietderības koeficienta, un izdarīja piecus metienus pa vārtiem, kļūstot par pārliecinošu komandas līderi, tomēr ar punktiem aizsargs neizcēlās.

Norvēģijas čempionātā "Lorenskog" katrā trešdaļā guva vismaz divus vārtus un ar 7:4 savā laukumā pārspēja "Sparta". Maksims Ponomarenko izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Āzijas Hokeja līgā "Sakhalin" savā laukumā ar 7:6 pieveica "Freeblades", beidzamajā trešdaļā gūstot četrus vārtus. Sergejs Pečura izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas trešajos vārtos.

Alpu Hokeja līgā "Lustenau" mājās ar 5:2 pieveica "Fassa". Pēdējos vārtus 58. minūtē guva Mārtiņš Cipulis, kuram rezultatīvi asistēja Gatis Gricinskis, un abi latvieši spēlēja uzvarētāju otrajā maiņā. Cipulim arī piespēle pirmajos vārtos, realizējot vairākumu. Abiem arī pozitīvs lietderības koeficients +1.

Tikmēr "Kitzbuhel" izbraukumā ar 0:5 zaudēja "Cortina". Oskars Batņa maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -2, bet Deividam Sarkanim tika -1.