20.02.2015. 07:17
Uzvaras Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta ceturtdienas spēlēs izcīnīja Latvijas uzbrucēju Zemgus Girgensona (Bufalo «Sabres») un Ronalda Ķēniņa (Vankūveras «Canucks») pārstāvētās komandas.

Статья целиком:

«Canucks» vienība viesos ar rezultātu 5:4 pēcspēles metienos pārspēja Ņujorkas «Rangers» klubu.

Ķēniņš otrajā trešdaļā nopelnīja divas rezultatīvas piespēles. Latvietis laukumā pavadīja 13 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu spēka paņēmienu, nopelnīja divas soda minūtes un maču pabeidza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Šīs sezonas 9 NHL spēlēs Ķēniņš guvis 3 vārtus, izdarījis 3 rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Citā ceturtdienas mačā Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienos apspēlēja Filadelfijas «Flyers» hokejistus.

Girgensons pie punktiem šajā cīņā netika un neizmantoja izgājienu pēcspēles metienu sērijā.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 19 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā izdarīja divus metienus, veica vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu, uzvarēja 43% iemetienu, nopelnīja divas soda minūtes un spēli pabeidza ar neitrālu lietderības koeficientu.

58 NHL regulārā čempionāta spēlēs Girgensons atzīmējies ar 14 gūtiem vārtiem, 13 rezultatīvām piespēlēm un negatīvu lietderības koeficientu -17.

NHL Rietumu konferences kopvērtējumā «Canucks» ar 69 punktiem 57 spēlēs ieņem sesto vietu, bet «Sabres» ar 38 punktiem atrodas pēdējā 16.vietā Austrumu zonā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба