21.07.2014. 20:57
Šobrīd savainotais slavenais britu riteņbraucējs Marks Kavendišs līdz sezonas beigām cer atgriezties sacensību apritē.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

«Omega Pharma - Quick-Step» komandu pārstāvošais sportists prestižā daudzdienu velobrauciena «Tour de France» pirmā posma beigās piedzīvoja kritienu, iedzīvojoties nopietnā pleca savainojumā, kas lika izstāties no sacensībām.

«Svētdien veicu savu pirmo braucienu kopš gūtā savainojuma. Sāpes jutu, taču viss bija normāli,» atklāja Kavendišs. «Mana labā roka ir nedaudz vāja, taču mans ķirurgs ir paveicis neticamu darbu, un pēdējās dienas esmu strādājis kopā ar savu fizioterapeitu.»

Riteņbraucējs atklāja, ka pielieto skābekļa terapiju, lai veicinātu atveseļošanos un varētu atsākt trenēties, taču nopietnākas problēmas radīsies, ja viņš vēlreiz piedzīvos kritienu.

«Nezinu, cik ilgs laiks būs vajadzīgs, lai atkal varētu piedalīties sacensībās. Taču skaidrs, ka nevarēšu sacensties nopietnā līmenī, ja nebūs garantijas, ka negūšu pleca traumu vēlreiz. Vēlos šo sezonu noslēgt ar labiem rezultātiem sacensībās, lai godinātu savu komandu un viņu ticību man,» uzsvēra Kavendišs.

Savas karjeras laikā Kavendišs uzvarējis 25 «Tour de France» velobrauciena posmos. Zīmīgi, ka pirmais posms noslēdzās Lielbritānijas pilsētā Herogitā, kur dzimusi Kavendiša māte, kas sportista vēlmi tajā uzvarēt padarījusi īpaši spēcīgu, tomēr viņš pieļāva kļūdu.

«Tour de France» velobrauciens risināsies līdz svētdienai, sacīkstēm startējot Lielbritānijas pilsētā Līdsā, bet noslēdzoties Parīzē. Prestižās sacīkstes šogad risinās 101.reizi.Ozolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Соломин Александр Академическая гребля, Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация