25.11.2014. 09:14
Rezultatīvu piespēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta cīņā pirmdien veica latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, palīdzot viņa un vēl viena uzbrucēja Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas Dinamo, ko trenē Latvijas speciālisti Harijs Vītoliņš un Viktors Ignatjevs, uzvarēt Mitišču Atlant komandu, kur par vārtsargu treneri strādā Sergejs Naumovs.

Статья целиком:

Maskavas Dinamo savā laukumā bija pārāka pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (2:0, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0), lai gan cīņas laikā pamanījās izsēt divu vārtu pārsvaru.

Karsums rezultatīvi piespēlēja jau Maskavas kluba pirmo vārtu guvumā, kad piektajā minūtē rezultātu atklāja Maksims Karpovs. Pirmās trešdaļas izskaņā mājinieki arī pamanījās dubultot vārtu pārsvaru, kad izcēlās Andrejs Mironovs. Tiesa, pamatlaika turpinājumā Atlant spēja divus vārtus atgūt, bet pagarinājumā neviena no komandām vārtus gūt neprata.

Pēcspēles metienu sērijā savu pirmo bullīti realizēja arī Daugaviņš, taču otrs gan nebija sekmīgs. Tiesa, tas neliedza maskaviešiem tik un tā izcīnīt smagu panākumu.

Karsums šajā mačā laukumā pavadīja 17 minūtes un 28 sekundes, veicot trīs neveiksmīgus metienus pa pretinieku vārtiem. Latvieša rēķinā arī divi bloķēti metieni un četri spēka paņēmieni.

Tikmēr Daugaviņš šoreiz nospēlēja 20 minūtes un 21 sekundi, izpildīja divus metienus un uzvarēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās.

Karsums šosezon 27 spēļu laikā guvis trīs vārtus un veicis piecas rezultatīvas piespēles, kamēr Daugaviņš 30 maču laikā atzīmējies ar deviņiem vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm, kas viņam ļauj būt Maskavas kluba otrajam rezultatīvākajam hokejistam.