04.02.2015. 22:20
Latvijas basketbolists Ernests Kalve guvis 13 punktus "Alba Fehervar" komandas uzvarā Ungārijas čempionāta spēlē pret MAFC (79:65).

Ernests Kalve laukumā šovakar pavadīja 27 minūtes, kuru laikā trāpīja sešus no astoņiem divpunktu metieniem, taču garām aizmeta visus četrus tālmetienus. Kopā tika sakrāti 13 punkti, kā arī septiņas atlēkušās bumbas un trīs rezultatīvas piespēles.Kalvem arī divas piezīmes, un, viņam esot laukumā, "Alba Fehervar" guva par 12 punktiem vairāk nekā pretinieki.

Kalves komanda uzvarai pamatus ielika otrajā ceturtdaļā, kuru uzvarēja ar 24:9, bet visā spēlē uzvarēja ar 79:65. Tās šodienas uzvaras gan bija gaidīts notikums, jo MAFC ieņem priekšpēdējo vietu līgā un 19 spēlēs tikusi tikai pie trim uzvarām, kamēr "Alba Fehervar" ar deviņiem panākumime ieņem septīto vietu 13 komandu konkurencē.

Kalve, kurš sezonu uzsāka "Barons/LDz" sastāvā, vidēji spēlē Ungārijā atzīmējies ar 16,5 punktiem un 5,3 atlēkušajām bumbām. Nākamā spēle viņa komandai paredzēta astotajā februārī pret tikai vienu vietu kopvērtējumā zemāk esošo "Szedeak".

Izmantotie resursi:Az MKOSZ hivatalos honlapja átfogó információt...