29.01.2014. 14:45

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

  • Kalnu slēpotājam Zvejniekam trešā vieta un punktu rekords 2013. g. 4. aprīlis
  • K.Zvejnieks uzvar FIS sacensībās milzu slalomā 2013. g. 18. marts

FIS sacensībās Čehijā piedalījās 78 dalībnieki no septiņām valstīm. Pirmais brauciens Mikam izdevās ļoti labs, un, uzrādot laiku 46,46 sekundes, viņš izvirzījās līderpozīcijās, tuvāko sāncensi apsteidzot par 0,07 sekundēm, bet trešā laika uzrādītājs zaudēja jau 0,79 sekundes. Otrais brauciens arī bija labi veikts, tomēr tajā Mikam sanāca uzrādīt trešo laiku, ātrākajam zaudējot pussekundi.

Tā kā tuvākais sekotājs pēc pirmā brauciena arī otrajā bija nedaudz lēnāks par mūsu pārstāvi, tad divu braucienu summā Mikam Zvejniekam izdevās nosargāt līderpozīcijas un izcīnīt pirmo uzvaru karjerā. Miks pirmo reizi ieguva zem trīsdesmit punktiem – 28 FIS punkti. Uzvarētājam zaudējot 13 un 14,3 sekundes, tūdaļ aiz trīsdesmitnieka 32. un 33. vietā palika abi 1997.gadā dzimušie jaunieši Klāvs Rubenis un Dans Blūmiņš, uzstādot savus labākos rezultātus FIS punktu izteiksmē – attiecīgi 114 un 123. Klāvam tās bija piektās FIS sacensības, bet Dans kopš gada sākuma jau bija paspējis piedalīties desmit sacensībās.

Miks Zvejnieks trešo reizi sezonā uzlaboja punktu rekordu. Viņš cīnījās ar Mārtiņu Onskuli par ceļazīmi uz Sočiem, bet šāds labs rezultāts nāca nedaudz par vēlu, jo atlase beidzās 19.janvārī.

Aizvakar Mikam Zvejniekam 3.vieta FIS sacensībās slalomā, no uzvarētāja atpaliekot 1,72 sekundes un nopelnot 69 FIS punktus. Desmitniekā iekļuva un 9. vietu ieguva Roberts Briška, kurš divu braucienu summā Mikam piekāpās par nepilnām divām sekundēm.R & D akustika Kurzemes prospekts 3, Rīga, LV-1067
Бояре Ольга Бояре ОльгаБокс, Аэробика
Регистрация