12.11.2014. 20:51
Pārspēlēs par vietu 2015. gada SMScredit.lv Virslīgas čempionātā šovakar pirmajā mačā FS „Metta”/Latvijas Universitāte savā laukumā ar 1:0 uzvarēja 1. līgas vicečempionu Rēzeknes BJSS.

„Metta”/LU komanda, kura pārspēles ir spiesta aizvadīt bez diskvalificētā galvenā trenera Andra Riherta, maču iesāka aktīvāk un vairāk kontrolēja bumbu, tomēr bīstamāka situācija radās pēc rēzekniešu stūra sitiena. Turpinājumā divus labus uzbrukumus spēja izveidot laukuma saimnieki, bet pēc tam cīņa vairāk ritēja laukuma vidusdaļā.

Puslaika izskaņā bumba pat divreiz nonāca Rēzeknes komandas vārtos, taču līnijtiesnesis fiksēja aizmugures stāvokli, tādēļ vārtu guvums netika atzīts. Viesi uz to atbildēja ar uzbrukumu, kurā pāri vārtiem sita Jevgeņijs Simonovs, bet 43. minūtē mača rezultāts beidzot tika atklāts, kad rēzekniešu kļūdu izmantoja Gatis Kalniņš, raidot bumbu pāri no vārtiem nedaudz iznākušajam vārtsargam Aleksejam Maslobojevam – 1:0.

Otrā puslaika ievadā rēzeknieši turpināja gaidīt savu iespēju, bet 57. minūtē rezultāts gandrīz kļuva 2:0, kad ar labu individuālo meistarību sev sitienu no teicamas pozīcijas izkārtoja Mārtiņš Milašēvičs, taču vārtsargs bumbu atvairīja. Lai gan arī atlikušajā laikā „Metta”/LU bija pārsvars, tomēr kopumā cīņa bija līdzīga. Rezultāts vairs nemainījās līdz pat mača beigām, ar ko apmierinātāki noteikti var justies rēzeknieši.

Abu komandu atbildes spēle paredzēta svētdien, plkst. 14.00 Rēzeknē, bet nākamās sezonas Virslīgas čempionātā startēs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Šosezon par Latvijas čempioniem sesto reizi vēsturē kļuva FK „Ventspils” futbolisti, bet pēdējā palika FC „Jūrmala”, kuras vietu nākamgad ieņems 1. līgas uzvarētāji FB „Gulbene”.

FS Metta/LU – Rēzeknes BJSS 1:0 (1:0)Vārti: Kalniņš 43’Brīdinājumi: Pallo 53’, Kalniņš 68’ – Rogozins 80’, Simonovs 86'Metta/LU: Putniņš, Ostrovskis (Darģis 88'), Loginovs (Švalbe 78’), Vardanjans, Kalniņš, Pallo, Rožkovskis, Stuglis, Milašēvičs, Petrenko, Kalns.Rēzeknes BJSS: Maslobojevs, Aguls, Krainis, Istrankins, Brīvers, Koļcovs, Silovs, Simonovs, Macuks (Raščevskis 73’), Borisovs (Rogozins 77’), Silagailis.Galvenais tiesnesis: Ivars Caune

Izmantotie resursi:futbolavirsliga.lv

Vecumnieku novada dome Vecumnieku novada dome Vecumnieki, Rīgas 29, Vecumnieku p., Vecumnieku n., LV-3933
Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба