12.07.2015. 11:28
Kails Bušs, kurš pavisam nesen atgriezās sacīkstēs pēc kājas operācijas, turpina rādīt lielisku sniegumu, ja pagājušajās sacīkstēs viņš finišēja vien 17. pozīcijā, tad Kentakī trasē notiekošajā posmā viņš izcīnīja savu otro uzvaru pēdējos trijos NASCAR "Sprint Cup" posmos.

Atgriežoties pēc kājas operācijas, Kailam Bušam bija nepieciešamas sešas sacīkstes, lai viņš izcīnītu savu sezonas pirmo uzvaru "Sprint Cup" seriālā, bet lai atkārtot šādu panākumu viņam vajadzēja vien divus startus.Pēc uzvaras seriālam netipiskajā Sonomas trasē un 17. vietas Deitonas posmā, Bušs atgriezās uzvarētāju alejā un svinēja jau otro uzvaru šajā sezonā. Startējot no devītās pozīcijas, Bušs aizvadīja dominantu sacīksti un atradās vadībā 163 apļus, vien pašā tās noslēgumā aktīvi cīnoties ar Džoiju Logano, vairākas reizes pārmaiņus atrodoties vadībā, taču beigu beigās Bušs finiša līniju šķērsoja pirmais.

Interesanti, ka Buša komandas biedri (Denijs Hemlins, Karls Edvardss un Mets Kensets) beigu protokolā ierindojās tūdaļ ariz Logano, tādējādi "Joe Gibbs Racing" komandai šis posms var tikt uzskatīts par ļoti izdevušos.

Tāpat ir jāpiebilst, ka savā pēdējā braucienā Kentakī trasē, seriāla četrkārtējais čempions Džefs Gordons finišēja septītais, kas nozīmē, ka šī trase leģendārā pilota CV tā arī kā paliks vienīgā NASCAR "Sprint Cup" kalendārā esošā trase, kurā viņš nav spējis uzvarēt.

Jāpiebilst, ka "Xfinity Series" sacīkstēs, kuras arī notika šajā trasē, par uzvarētāju kļuva Breds Keslovskis.

Pēc šī posma savas līderpozīcijas "Sprint Cup" ieskaitē saglabāja Kevins Harviks, taču viņam pa pēdām min Džimijs Džonsons un Džoijs Logano, kuri abi ir 68 punktu atstatumā no līdera, taču otrā vieta ir Džonsonam, jo viņš ir uzvarējis četros posmos. Iepriekšējā posma uzvarētājs, Deils Ernhards juniors, gan savas pozīcijas zaudēja un pašlaik ieņem ceturto vietu.

Savukārt Kails Bušs, dēļ izlaista sezonas ievada (kopā aizvadīti vien septiņi posmi no 18), pašlaik ieņem 35. pozīciju un no līdera atpaliek 492 punktus. Pats pilots ir izteicies, ka viņa mērķis ir iekļūt "play-off" zonā, kas viņam ļautu cīnīties par čempiona titulu. Lai to izdarītu viņam, kā divu posmu uzvarētājam, vienīgais, kas atlikušajos astoņos posmos ir jāizdara, ir jāspēj iekļūt 30 labāko pilotu pulkā. Pašlaik no 30. pozīcijas viņu šķir 87 punkti.

Izmantotie resursi:NASCAR Drivers, Standings & News : NASCAR...ESPN: The Worldwide Leader in Sports