18.04.2015. 23:10
Pasaules motokrosa čempionāta ceturtā posma kvalifikācijā MX2 klasē septīto vietu izcīnīja Pauls Jonass, bet Roberts Justs ierindojās 22.vietā. Tikmēr smagu kritienu Eiropas motokrosa čempionāta 1.braucienā piedzīvoja Kārlis Sabulis.

Pēc pirmajiem trim posmiem, kas notika Katarā, Taizemē un Argentīnā, sportisti atgriezās Eiropā, kur šoreiz ātrākie MX braucēji startēja Itālijā.

Brīvajos treniņos Pauls uzrādīja septīto ātrāko laiku, bet Roberts palika 24.vietā. Kvalifikācijā Jonass no starta aizgāja kā piektais, taču sestajā aplī mūsu sportists atkrita uz sesto vietu. Turpinājumā Pauls atkrita gan uz septīto vietu, gan atkal pacēlās uz sesto, taču pašās kvalifikācijas beigās Jonass tomēr finišēja septītajā vietā. Kā atzina Pauls, tad viņš esot daudz cīnījies ar trasi, kā arī nav spējis atrast ritmu. Taču sajūtas esot labas un sportists gaida svētdienas sacīkstes. Tikmēr Justs finišēja 22.vietā. Kā atzina sportists, tad pēc iepriekš gūtās traumas sportists vēl nav vesels par visiem 100%. Pārliecinoši ātrākais bija Džefrijs Herlings.

MXGP klasē ātrākais bija Jevgēņijs Bobriševs, kurš par nepilnām divām sekundēm apsteidza Antonio Kairolī. Tikmēr 28.vietā ierindojās MX Moduls komandas pilots Dāvis Ivanovs.

Paralēli šajā trasē norisinājās Eiropas motokrosa čempionāts, kurā uz starta izgāja vairāki latviešu braucēji. EMX 125 klasē 1.braucienā 28.vietu izcīnīja Arnolds Sniķers, bet EMX 250 klasē 23.vieta Tomasam Šileikam. Neveiksmīgi pirmais brauciens izvērtās Kārlim Sabulim, kurš 1.brauciena startā nokrita un sasita potīti. Pēc šī negadījuma sportists tika aizvests uz slimnīcu, kur ārsti sportistam konstatēja tikai sasitumus. Šobrīd vēl nav zināms, vai Sabulis svētdien izies uz starta.

Svētdienas (19.04.2015.) sacensību dienaskārtība:12:55 - LIVE EMX250 Race 214:00 - LIVE MX2 Race 115:00 - LIVE MXGP Race 117:00 - LIVE MX2 Race 218:00 - LIVE MXGP Race 2