20.01.2015. 22:28
Šovakar otro dienu pēc kārtas HK „Rīga” aizvadīja spēli ar Sanktpēterburgas „Dynamo”, graujot sāncenšus ar rezultātu 7:2. Trīs vārti, jeb hat-trick Nikolaja Jeļisejeva kontā, bet pieci punkti (0+5) Kirilam Galoham.

Tāpat kā vakar, arī šodien vārtu drošība tika uzticēta vārtsargam Egīlam Mitenem, kurš šodien bija viens no uzvaras kaldinātājiem. Spēli nedaudz aktītvāk iesāka viesi no Sanktpēterburgas, tomēr spēles 10. minūtē rezultātu atklāja HK „Rīga” hokejists Deivids Sarkanis pēc Galohas un Mārtiņa Dzierkala piespēlēm (1:0). Nepilnas četras minūtes līdz pirmā perioda beigām Sarkanis pārsvaru dubultoja, viņam vārtu guvumā asistēja Gatis Sprukts un Dzierkals (2:0).

Otrās trešdaļas 2. minūtē, izturot skaitlisko mazākumu, „Dynamo” hokejistiem vienu ripu izdevās atgūt, kad vārtus pēc Maksima Trusova piespēles guva Kirils Mironišins (2:1). Pagāja tieši 59 sekundes, kad divu vārtu pārsvaru atjaunoja Frenks Razgals, rezultatīvas piespēles Galoham un Augstkalnam (3:1). Spēles 34. minūtē jau trīs vārtu pārsvaru panāca Jeļisejevs pēc Galohas piespēles (4:1).

Spēles trešajā trešdaļā HK „Rīga” hokejistiem izdevās gūt vēl trīs vārtus, kad spēles 50. minūtē precīzs bija Jeļisejevs pēc Galohas un Razgaļa piespēlēm (5:1), 54. minūtē ripu vārtos raidīja Kristaps Zīle, kuram asistēja Dzierkals (6:1), lai gan „Dynamo” spēles 55. minūtē veica vārtsargu maiņu, tas neliedza septīto ripu „Dynamo” vārtos raidīt Jeļisejevam, noformējot sev hat-trick, rezultatīvas piespēles Galoham, kuram tā bija jau piektā šajā spēlē un Razgalam (7:1). Lai gan 26. sekundes vēlāk viesi vienu ripu atspēlēja, kad precīzs bija Andrejs Rjašencevs no Artjoma Antipova un Daņila Maļika piespēlēm (7:2), bet mājnieku uzvaru, saprotams, tas neietekmēja, līdz ar to HK „Rīga” izcīnija otro uzvaru šogad.

Nākamā spēle HK „Rīga” viesos pret „Atlanti” vienību 27. Janvārī.

Kopvērtējumā "Rīga" ar 59 punktiem 46 spēlēs pakāpās uz 26. vietu, apsteidzot Denisa Baškatova pārstāvēto “Yunost” vienību.

MHL regulārā sezona, 20. janvāris

Rīga - Dynamo SPb 7:2 (2:0, 2:1, 3:1)Vārti: 09:22 Sarkanis (Galoha, Dzierkals) 1:0, 16:10 Sarkanis (Sprukts, Dzierkals) 2:0, 21:24 Mironišins (Trusovs) 2:1, 22:23 Razgals (Galoha, Augstkalns) 3:1, 33:06 Jeļisejevs (Galoha) 4:1, 49:57 Jeļisejevs (Galoha, Razgals) 5:1, 53:29 Zīle (Dzierkals) 6:1, 58:22 Jeļisejevs (Galoha, Razgals) 7:1, 58:48 Rjašencevs (Antipovs, Maļiks) 7:2.Soda minūtes: 8:8.Metieni: 33:28.Vārtsargi: Egīls Mitens – Denis Sinjagins (54:21), Vladislavs Tolstikovs.

Izmantotie resursi:Молодежная хоккейная лига - Официальный сайт