01.11.2015. 16:23
Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) vakar draudzības spēli pret Latvijas futbola 2. līgas komandu no Babītes aizvadīja futbola klubs ''Jelgava''. Lielākajai daļai potenciālo līderu dodot atpūtu un ļaujot izmēģināt spēkus vairākiem dublieru komandas spēlētājiem, mājinieki pretiniekus apspēlēja ar 4:2.

Šajā nedēļā Virslīgas turnīrā jelgavniekiem spēles nebija, tāpēc komanda nolēma aizvadīt draudzības spēli ar Babītes komandu, lai saglabātu spēļu ritmu un dotu iespēju tiem futbolistiem, kuriem Virslīgā spēles laika ir mazāk. No stabilām pamatsastāva vērtībām uzreiz laukumā devās Igors Savčenkovs, Abdulajs Diallo un Vjačeslavs Suškins, bet starta sastāvā bija arī izteikti dublieru komandas futbolisti.

Skaidrs, ka pret 2. līgas komandu jelgavnieku pārsvars bija milzīgs. Mājinieki izteikti vairāk kontrolēja bumbu, taču neiepriecināja uzbrukumu attīstība, jo patiesi labu sitienu bija pamaz. Ar galvu spēles ievadā izcēlās Diallo, bet puslaika vidusdaļā pēc haosa soda laukumā iesita Edgars Fjodorovs. Pāris iespējas pretuzbrukumiem bija arī viesiem, bet viņi tās izšķērdēja acumirklī, jo pietrūka ātruma, un ''Jelgava'' viegli varēja paspēt atgriezties aizsardzībā, tādējādi pēc 45 minūtēm 2:0 pārsvars.

Uzreiz ar otrā puslaika sākumu mājinieki veica vairākas maiņas, un no Virslīgas futbolistiem laukumā devās Gļebs Kļuškins un Rustams Sosranovs, bet puslaika vidusdaļā arī Kenedijs Eriba. Kļuškins vienā no epizodēm itin vienkārši tika līdz vārtiem un panāca 3:0. Mazliet vēlāk viesi pēc stūra sitiena vienus vārtus atguva, bet vēl septiņas minūtes vēlāk ''Jelgava'' izlaida pretiniekus caur centru un jau vairs tikai 3:2. Tuvojoties spēles beigām, reizi mājiniekiem vēl izdevās laba saspēle, kuru ar precīzu sitienu noslēdza Eriba - 4:2!

Vīlies pēc spēles par komandu otro puslaiku bija Vitālijs Astafjevs, bet skaidrs, ka jelgavnieki tagad pilnībā koncentrējas Virslīgas pēdējai spēlei. Astafjevs jau tagad gribēja pateikties līdzjutējiem par atbalstu sezonas gaitā, bet izteica cerību, ka 7. novembra cīņā Zemgales Olimpiskajā centrā pret Ventspili tribīnes būs pilnas. Sākums pulksten 14:00.

Izmantotie resursi:Ziņas | Jelgavas Vēstnesis - portāls katram...