02.06.2015. 17:32
Francijas atklātā čempionāta tenisā pusfinālu otrdien kā pirmās sasniedza serbiete Ana Ivanoviča un čehiete Lūsija Šafāržova.

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Turnīrā ar septīto numuru izliktā Ivanoviča ceturtdaļfināla mačā ar 6-3, 6-2 pārliecinoši apspēlēja Ukrainas tenisisti Jeļinu Svitoļinu, kura turnīrā bija izlikta ar 19.numuru.

Pašlaik 27 gadus vecā Ivanoviča kāda Grand Slam turnīra pusfinālu sasniegusi pirmo reizi kopš 2008.gada, kad viņa to sasniedza tieši Francijas atklātajā čempionātā, kurā viņa arī uzvarēja, izcīnot pagaidām savu vienīgo šādas raudzes titulu.

"Nezinu, kā man tagad justies - priecīgai vai vecai," pēc panākuma sacīja Ivanoviča, kura tagad uzvarējusi visas septiņas cīņas pret Svitloņinu. "Šis bija smags mačs. Vējš bija tiešām stiprs, taču vajadzēja saglabāt mieru."

Tikmēr Svitloņina uzvaras gadījumā varēja kļūt par pirmo Ukrainas tenisisti, kura sasniegtu kāda "Grand Slam" turnīra pusfinālu.

Pusfinālā Ivanoviča tiksies ar Šafāržovu, kura līdz šim nebija nevienā Grand Slam turnīrā tikusi tik tālu.

Ceturtdaļfināla cīņā ar 13.numuru izliktā čehiete ar 7-6 (7:3), 6-3 pārspēja turnīra 21.numuru Garvini Mugurusu no Spānijas.

Kā zināms, Šafāržova pirmdien pamanījās no turnīra izslēgt pagājušā gada Francijas atklātā čempionāta finālisti krievieti Mariju Šarapovu.

Trešdien norisināsies atlikušie divi ceturtdaļfināla mači sieviešu turnīrā - šveiciete Tīmea Bašinski tiksies ar Alisonu fan Aitfanku no Beļģijas, bet pasaules pirmā rakete amerikāniete Serēna Viljamsa spēkosies ar Sāru Erani no Itālijas.

Vēlāk otrdien norisināsies arī divi ceturtdaļfināla mači vīriešu turnīrā - vienā no dueļiem spēkosies divi šveicieši Rodžers Federers un Stans Vavrinka, bet otrā tiekas japānis Kei Nišikori un Žo Vilfrīds Tsonga no Francijas.Trāpītava.com Aiviekstes 22, Rīga, LV-1019
Трубецкой Андрей Трубецкой АндрейГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация