23.01.2014. 00:32
Šovakar otro Itālijas kausa 1/4 fināla spēli savā laukumā aizvadīja "Milan", kurai pretī stājās "Udinese" vienība. Pirmo zaudēju ar 1:2 pie Rossoneri stūres guva jaunais treneris Klarenss Zēdorfs, kas vien norāda cik daudz darba būs nepieciešams, lai "Milan" sasniegtu iepriekšējos augstumus.

Itālijas kauss kļuva par vienu no lielākajām prioritātēm „Milan”, jo tā bija labākā iespēja, kā kvalificēties Eiropas līgai. „Udinese” iepriekšējā raundā izslēdza „Inter”, bet „Serie A” aizvadītajā kārtā savā laukumā tie pamanījās piekāpties desmit vīru „Lazio” ar 2:3. Gripa bija izplatījusies „Milan” nometnē, liedzot spēlēt Brajenam Kistantem, Andream Poli un Kristianam Zakardo, bet Stefans El Šāravi, Džampaulo Pacīni un Sulijs Mutari bija savainoti.

Bruno Fernandesam bija teicama iespēja izvirzīt savu komandu vadībā, bet spēlētājs sitiena brīdī zaudēja līdzsvaru, un „Milan” tūlīt pat devās pretuzbrukumā un guva vārtus. Valters Birsa padeva gar vārtiem no labā flanga, Robinju mazliet aizskāra bumbu, padodot to tālāk Mario Balotelli, kurš netraucēts realizēja (1:0). Kristians Abjati atvairīja Emanuela Badu sitienu, kam sekoja sērija ar stūra sitieniem no viesu puses. Filips Mekses sākumā tika atstāts uz soliņa, taču devās laukumā, lai nomainītu savainoto Sapatu. Naidžels De Jongs kļūdījās laukuma vidu, kas izvērtās par bīstamu pretuzbrukumu viesiem, bet Abjati spēja atvairīt Bruna Fernandesa mēģinājumu. „Udinese” turpināja spēlēt agresīvi un neilgi pirms puslaika pārtraukuma Silvans Vidmers ielauzās mājinieku soda laukumā, bet Urbijs Emanuelsons, nespēdams aizsargu apturēt, pārkāpa noteikumus. Tiesnesis norādīja uz 11 metru soda sitienu, ko realizēja Luis Muriels (1:1).

Otrais puslaiks iesākās līdzīgi, jau pašā sākumā majinieku vārtus apdraudēja „Udinese”. Lielisku tehnisko meistarību ar bumbu nodemonstrēja Bruno Fernandes, bet Lacari sitienu atvairīja Abjati. Muriels ielauzās soda laukumā, bet vilcinājās izdarīt sitienu, un Ramī paspēja bumbu atņemt, bet „San Siro” pūlis sāka izrādīt neapmierinātību ar „Milan” sniegumu. „Udinese” izniekoja zelta iespēju, kad Perejra iedrāzās soda laukumā un padeva atpakaļ nepiesegtajam Murielam, bet uzbrucējs ar pirmo pieskārienu sita ļoti neprecīzi. Tomas Ertū pēc stūra sitiena ar galvu sita pāri vārtiem, bet jau nākamajā epizodē rezultatīva bija „Udinese”. Niko Lopess izveidoja ātru pretuzbrukumu un pats sita no soda laukuma līnijas precīzi tālajā apakšējā stūrī, atļaujot Abjati vien aizskart bumbu ar pirkstgaliem, (1:2). Atspēlēšanās mēģinājumi no „Milan” puses nebija pārliecinoši, un arī Keisukes Hondas parādīšanās laukumā desmit minūtes pirms spēles beigām nedeva nekādu pozitīvu rezultātu. „Udinese” kausa 1/2 finālā tiksies ar „Fiorentina” – „Siena” dueļa uzvarētāju.

Datums Laiks Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
21.01. 21:45 Roma - Juventus 1 : 0 (0:0) Žervinju 79'
22.01. 22:00 Milan - Udinese 1 : 2 (1:1) Balotelli 7' - Muriels 41'(11m) Lopess 78'
23.01. 22:00 Fiorentina - Siena
29.01. 21:45 Napoli - Lazio

Izmantotie resursi:football-italia.net