29.01.2014. 13:54

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Sākotnēji bija plānots, ka Sočos startēs pieci igauņu distanču slēpotāji, tomēr pagājušajā nedēļā tika iegūta viena papildu vieta, bet šonedēļ piešķirta vēl viena, kuru aizņems 26 gadus vecais Sīms Selliss.

«Esmu priecīgs, ka pēdējā brīdī nākušas pozitīvas ziņas un vēl viens igauņu sportists varēs piedalīties pasaulē lielākajās sporta sacensībās,» izteicies Igaunijas Olimpiskās komitejas prezidents Neinars Seli.

Līdz ar to Olimpiādē Igauniju pārstāvēs 25 sportisti - deviņi biatlonisti (pieci vīrieši un četras dāmas), septiņi distanču slēpotāji un trīs ziemeļu divcīņas sportisti, bet kalnu slēpošanā, tramplīnlēkšanā un daiļslidošanā piedalīsies pa diviem sportistiem.

Jau vēstīts, ka Igaunija nebūs pārstāvēta Soču Ziemas olimpisko spēļu pāru daiļslidošanas sacensībās, jo krievu daiļslidotājs Aleksandrs Zabojevs trešo reizi pēc kārtas saņēma Igaunijas pilsonības piešķiršanas atteikumu.

Igaunijas karogu olimpisko spēļu atklāšanā nesīs biatlonists Indreks Tobreluts, kuram šīs būs jau piektās spēles.

Kā zināms, Latviju olimpiskajās spēlēs pārstāvēs 58 sportisti, bet karognesējs kļūs zināms trešdien.

Šīgada Ziemas olimpiskās spēles Sočos būs lielākais pasākums Krievijā kopš Padomju Savienības sabrukšanas. Tās norisināsies no 7. līdz 23. februārim.Dartija Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация