26.07.2016. 22:12

Savā iepriekšējā cīņā 21.jūlijā Pārkers ar tehnisko nokautu ceturtajā raundā pieveica austrālieti Solomonu Haumono (24-3-2, 21KO). Pateicoties šim panākumam Pārkers kļuva par IBF obligāto titula pretendentu.

Iepriekš Ukrainā dzimušais Dimitrenko, kurš kļuva par Vācijas pilsoni 2010.gadā, tika izskatīts kā Pārkera sparinga partneris, bet beigās izvēlēts kā nākamais pretinieks.

"Dimitrenko – tas pats puisis, kuru lielā riska dēļ sev par pretinieku neizvēlējās Šenons Brigss. Pat vienkārši boksa cienītāji zina, Austrumeiropas smagsvari prot cīnīties," sacīja Pārkera promouters Dins Lounegrans.

Te gan jāatzīst, ka attiecībā uz Brigsa nevēlēšanos cīnīties ar Dimitrenko jaunzēlandieša promouters kļūdās – sākotnēji Brigss savai 21.maija cīņai jau bija izvēlējies Dimitrenko (un pat tika izplatīta preses relīze ar Dimitrenko citātu), taču Vāciju paŗstāvošais ukrainis vēlāk paziņoja, ka nekad nav plānojis cīnīties ar Brigsu un noliedza jebkādu saistību ar cīņu.

24 gadus vecais Pārkers šobrīd boxrec.com rangā ieņem augsto astoto pozīciju, kamēr Dimitrenko ierindots vien 50.vietā.Pārdaugava Pārdaugava Dammes iela 20, LV-1069 Футбол
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация