07.09.2015. 19:42

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Viesus otrajā trešdaļā vadībā izvirzīja Valērijs Gurins, kurš piecarpus minūtes pirms spēles beigām vēlreiz pārspēja mājinieku vārtsargu Salvi Balandīnu.

Pirmajā spēlē sestdien HK "Rīga" pēcspēles metienos ar 2:3 piekāpās Maskavas "Krasnaja armija" hokejistiem.

MHL regulārajā sezonā startam ir pieteikta 31 komanda no Krievijas, Baltkrievijas, Kazahstānas un Latvijas. Regulārā sezona tiks izspēlēta Austrumu un Rietumu konferencēs, kas katra sadalīta divās divīzijās. Katra komanda aizvadīs pa četrām spēlēm ar savas divīzijas vienībām un divas spēles ar otras divīzijas komandām.

HK "Rīga" galvenā trenera Ronalda Ozoliņa rīcībā ir kopš iepriekšējās sezonas būtiski izmainīts komandas sastāvs, jo vienības pamatu veido 1996., 1997. un 1998. gadā dzimušie hokejisti.

Трубецкой Андрей Трубецкой АндрейГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба