23.11.2013. 13:18
Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) šodienas spēlē HK "Rīga" izbraukumā piekāpās maskaviešu JHC "Spartak" vienībai (1:3). Latvijas kluba labā vienīgos vārtus guva Kārlis Ozoliņš.

Pirmajā periodā ritēja līdzīga cīņā, tomēr savus momentu labāk izmantoja mājinieki. Otrajā periodā turpinājās līdzvērtīga spēkošanās, bet vārtu gūšanas iespēju bija mazāk. Mača vidusdaļā maskavieši tika pie vēl viena panākuma (3:1).

Noslēguma periodu rīdzinieki iesāka ļoti aktīvi, izdarot lielu spiedienu un cenšoties jau pašā sākumā samazināt rezultāta starpību līdz minimumam, savukārt pretinieki aizsardzībā darbojās disciplinēti, izvairoties no noteikumu pārkāpšanas. Trešajā trešdaļā rīdziniekiem bija tikai viens skaitliskais vairākums, taču bīstami momenti netika izveidoti. Arī pēdējās minūtēs spartakieši nosargāja savu pārsvaru.

Rīdzinieki 26 spēlēs izcīnījuši 56 punktus un ieņem piekto vietu Rietumu konferencē, bet tikmēr šodienas pretinieki atrodas vienu vietu augstāk. Nākamo spēli Rīgas klubs aizvadīs 25. novembrī, kad izbraukumā viesosies tiksies ar konferences lejasdaļas "Molodaya Gvardiya" vienību.

JHC "Spartak" – HK "Rīga" 3:1 (2:1, 1:0, 0:0)Vārti: 1:18 Tkačuks (Boldins, Ilatovs) 1:0, 12:26 K.Ozoliņš (vair.) 1:1, 17:35 Kozlovskis (Hacejs) 2:1, 30:22 Krutikovs (Hacejs) 3:1.Metieni: 15:26Soda minūtes: 8:4Vārtsargi: Truškovs - Grīnfogels

Izmantotie resursi:mhl.khl.ru