02.04.2015. 23:05

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Uzvarētājiem rezultatīvi bija Toms Hartmanis un Aleksejs Širokovs, bet HK "Kurbads" vārtos nepārspēts palika Dmitrijs Žabotinskis.

HK "Kurbads" vadībā izvirzīja Hartmanis nepilnas divas minūtes pirms pirmās trešdaļas beigām, savukārt trešajā periodā pēc Širokova vārtu guvuma atlika spēlēt vēl nepilnas 15 minūtes, kurās rezultāts vairs nemainījās.

Sērija turpināsies sestdien HK "Mogo" laukumā Tukumā, bet pirmdien sestā spēle paredzēta Ogrē.

Savukārt cīņā par bronzas medaļām "Zemgale/LLU" ceturtdien Jelgavā noturēja uzvaru 6:5 pār HK "Liepāja" un sērijā samazināja rezultāta starpību līdz 1:2. Laukuma saimnieki 14 minūtes pirms spēles beigām bija vadībā ar 6:2, bet turpinājumā ielaida trīs vārtus, kas gan neliedza nosargāt uzvaru.

Trešās vietas ieguvējus noteiks sērijā līdz vienas komandas trim uzvarām, un nākamā cīņa risināsies piektdien Jelgavā.