24.12.2013. 11:02
Latvijas izlases handbolists Aivis Jurdžs iekļuvis Vācijas 1. bundeslīgas 19. kārtas simboliskajā septītniekā kreisā ārējā spēlētāja pozīcijā, portālu Diena.lv informēja Latvijas Handbola federācijas pārstāvis Raitis Puriņš.

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Ar Jurdžu priekšgalā, kurš guva astoņus vārtus, ThSV Eisenach sagādāja lielāko kārtas pārsteigumu, ar 23:22 (10:11) savā laukumā pārspējot vienu no līdervienībām Füchse Berlin.

Pēc izcīnītās uzvaras Aizenahas klubs, kuru pārstāv arī Ģirts Lilienfelds (savainots), turnīra tabulā pakāpās uz 16.vietu.

Citā spēlē Evara Klešniks HSG Wetzlar ar 27:37 (15:19) zaudēja Rhein-Neckar Löwen. Mūsu handbolists palika bez gūtājiem vārtiem, klubs līgas kopvērtējumā ieņem 12. vietu.

Vēl šajā gadā Vācijas 1. bundeslīgā paredzēta viena kārta. Aivis Jurdžs un ThSV Eisenach 26. decembrī spēlēs ar TBV Lemgo, bet Evar Klešniks un HSG Wetzlar tiksies ar TuS N-Lübbecke. Pēc tam abi handbolisti steigsies palīgā Latvijas valstsvienībai Rīgas domes kausa izcīņā.

Paredzams, ka Jurdžu un Klešniku laukumā varēs redzēt 28. decembra spēlē ar Slovākiju, kuru tiešraidē raidīs arī LTV7.Burāšanas Klubs 360 R.Feldmaņa 8, Rīga, LV-1014
Гиниятуллина Эльвира Гиниятуллина ЭльвираХудожественная гимнастика, Силовое троеборье, Фитнес, Бодибилдинг, Пилатес, Лечебная гимнастика
Регистрация