21.05.2015. 19:37
Futbola kluba ''Jelgava'' aizsargs Aleksandrs Gubins, kuram tā bija jau trešā Latvijas kausa trofeja jelgavnieku sastāvā, atzinis, ka nebija gaidījis vērtīgākā spēlētāja balvu, bet izcēla kausa trofejas nozīmi klubam. Aleksandrs pēc spēles izteicās, ka pašam vērtīgākā spēlētāja balva bija liels pārsteigums.

''Abdulaja Diallo noraidījums komandu nesalauza, tas pat tikai vairāk mūs vienoja. Vēlāk izrādījās, ka tas bija mūsu trumpis un sanāca uzvarēt,'' situāciju 3. minūtē komentēja spēles vērtīgākais spēlētājs Aleksandrs Gubins. ''Nedomājām, ka tā ir katastrofa. Nebija panikas. Pie 1:0 jau bija sajūta, ka varam uzvarēt jebkuru pretinieku arī mazākumā.''

''Pie 2:0 rezultāta sajūtas bija pavisam labas, bet nekādā gadījumā neuzskatījām, ka esam jau ieguvuši trofeju. Domāju, ka šogad nav nevienas komandas, kas droši zina, ka varēs mums iesist divus vārtus, pat mazākumā. Jebkurai komandai pret mums uzbrukumā ir grūti. Jau pirmajā puslaikā bija liela pārliecība, ka mēs varam uzvarēt šovakar,'' turpināja Aleksandrs.

''Nezinu, kurš par mani balsoja, tas tiešām bija ļoti liels pārsteigums. Varbūt sieva internetā nobalsoja smaida. It kā nenospēlēju sliktu, bet galvenokārt šī trofeja ir visas komandas nopelns. Visi cīnījās. Man personīgi kauss pat ir svarīgākas par Virslīgas medaļām, jo tā ir trofeja. Klubā mums ir pieci seši spēlētāji, kuri ir piedalījušies visos trīs gadījumos, kad klubs izcīna šo kausu. Tas ir liels notikums,'' prieku neslēpa Gubins.

27 gadus vecais aizsargs ''Jelgavas'' sastāvā pavada jau sesto gadu, tādējādi Aleksandru var uzskatīt par vienu no jelgavnieku stabilākajām vērtībām. Šīs sezonas sākumā Gubins atkal ir izkarojis vietu pamatsastāvā, pierādot trenerim Vitālijam Astafjevam, ka vismaz pašlaik latvietis ir labāks par Kipras futbolistu Antreasu Temistokleosu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009