01.01.2017. 09:16
Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē sestdien viesos ar 1:3 (0:1, 1:2, 0:0) piekāpās Bostonas «Bruins» komandai.

Статья целиком:

«Sabres» hokejisti cietuši sešus zaudējumus pēdējās septiņās spēlēs. Abas komandas savā starpā tikās arī ceturtdien, kad «Sabres» piekāpās ar rezultātu 2:4.

Gada pēdējā mača rezultātu jau spēles otrajā minūtē atklāja «Bruins» uzbrucējs Frenks Vatrano, kurš netverami meta no iemetienu apļa, pārspējot «Sabres» vārtsargu Robinu Lēneru. Savukārt otrajā periodā, tuvojoties mača vidum, mājinieki guva vēl divus vārtus. Vispirms Patrīss Beržerons realizēja vairākumu, bet divparpus minūtes vēlāk Tims Šallers, laukumā esot arī Girgensonam, pēc pretuzbrukuma panāca 3:0.

Kad līdz otrā perioda beigām bija palikušas 22 sekundes, Džeks Aikels pēc Bufalo komandas ilga spiediena «Bruins» aizsardzības zonā vienus vārtus atguva, samazinot pretinieku pārsvaru līdz diviem precīziem metieniem. Tiesa, mača trešajā nogrieznī «Sabres» nespēja atspēlēties un cieta zaudējumu ar 1:3.

Šo spēli traumu dēļ nevarēja pabeigt Bufalo komandas hokejisti Jūhans Lāšons un Džošs Džordžess. Patlaban «Sabres» komandai savainojumu dēļ nevar palīdzēt Tailers Eniss, Raiens O'Reiljs, Viljams Karjē un Dmitrijs Kuļikovs.

Girgensons šajā duelī laukumā bija 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, atņēma vienu ripu, uzvarēja trijos no astoņiem iemetieniem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Girgensons šosezon 36 spēlēs guvis trīs vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles, tiekot pie negatīva lietderības koeficienta -6.

«Sabres» ar 34 punktiem 36 spēlēs ir pēdējā vietā starp 16 Austrumu konferences komandām, bet Kristera Gudļevska pārstāvētā Tampabejas «Lightning» ar 40 punktiem 37 mačos ir devītā. Savukārt Atlantijas divīzijā «Lightning» ir ceturtā, bet «Sabres» ieņem pēdējo vietu astoņu komandu konkurencē.

«Lightning» naktī uz svētdienu plkst.2 pēc Latvijas laika savā laukumā uzņems Karolīnas «Hurricanes», bet «Sabres» nākamo maču aizvadīs otrdien, kad viesosies pie Ņujorkas «Rangers».