06.01.2016. 08:18
Piekto zaudējumu pēc kārtas naktī uz trešdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā piedzīvoja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo «Sabres» vienība, savā laukumā ar 1:5 kapitulējot Floridas «Panthers», kura izcīnīja 10. panākumu pēc kārtas.

Статья целиком:

Latvijas uzbrucējs uz ledus atradās 13 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā veica vienu metienu pa vārtiem, zaudēja abos iemetienos un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

«Sabres» rindās vienīgos vārtus otrās trešdaļas sākumā (1:1) vairākumā guva Raiens O'Railijs, kam tas bija 16. precīzais metiens sezonā.

Tikmēr uzvarētāju rindās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli atzīmējās Džonatans Iberdo, Korbans Naits un Dereks Makkenzijs. Vēl «Panthers» sastāvā ar vārtiem izcēlās Brendons Pirri un komandas rezultatīvākais spēlētājs, čehu leģenda Jaromīrs Jāgrs.

Spēli klātienē «First Niagara Center» arēnā Bufalo noskatījās 18 560 skatītāju.

«Sabres» piedzīvoja piekto neveiksmi pēc kārtas, kamēr «Panthers» svinēja 10. uzvaru tikpat mačos, kas ir jauns kluba rekords.

Nākamās trīs spēles Bufalo hokejisti aizvadīs izbraukumā. Pirmā no tām paredzēta naktī uz sestdienu pret iepriekšējās sezonas Stenlija kausa ieguvēju Čikāgas «Blackhawks».

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Sabres» noslīdējusi uz priekšpēdējo, 15. vietu, kamēr «Panthers» ir otrajā pozīcijā.