02.02.2014. 12:24
Latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Bufalo Sabres vienība sestdien cieta pamatīgu sakāvi Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā izbraukumā pret Kolorado Avalanche.

Статья целиком:

Sabres piekapās pretinieku hokejistiem ar 1:7 (0:3, 1:2, 0:2).

Jau pirmo 12 minūšu laikā Kolorado komandas hokejisti pamanījās izvirzīties vadībā ar 3:0, bet Sabres vārtsargs Raiens Millers tika nomainīts pret Jūnass Enrotu pēc otrās trešdaļas, kad rezultāts bija 5:1 par labu Avalanche.

Vienīgos vārtus Bufalo komandas labā cīņas 27.minūtē guva Kristians Ērhofs.

Girgensons šajā mačā laukumā pavadīja 16 minūtes un 56 sekundes, izceļoties ar diviem metieniem un tikpat spēka paņēmieniem. Latvietis bija viens no pieciem Sabres hokejistiem, kurš cīņu noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu, kamēr pārējiem tas bija negatīvs.

Kopā šosezon par pagājušā gada Latvijas uzlecošo sporta zvaigzni atzītais Girgensons 53 spēlēs guvis piecus vārtus un veicis 11 rezultatīvas piespēles, kā arī ticis pie negatīva lietderības koeficienta -8.

Sabres ar 38 punktiem 54 spēlēs joprojām ieņem ne tikai pēdējo, astoto, vietu Atlantijas divīzijā, bet ir arī vājākā vienība Austrumu konferencē un visā līgā.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga