22.07.2016. 23:29
Pie pirmā punkta Polijas Ekstraklases jaunajā sezonā tika Latvijas izlases aizsarga Vladislava Gabova pārstāvētā Kjelces "Korona", kas izbraukumā atspēlējās pret Ščecinas "Pogon" (1:1).

Gluži kā sezonas atklāšanas spēlē pret Ļubinas "Zaglebie" (0:4), arī šovakar Vladislavs Gabovs darbojās nevis kā labās malas aizsargs, bet gan kā labās malas pussargs. Mača sākumā Gabovam bija teicama iespēja atklāt rezultātu, taču Latvijas izlases futbolists 13. minūtē no lieliskas pozīcijas sita virsū vārtsargam.

Pēc septiņām minūtēm mājinieku uzbrūkošais pussargs Davids Korts atklāja rezultātu (1:0), bet 33. minūtē Gabovs no soda laukuma vidus atkal izdarīja sitienu – šoreiz tas tika bloķēts. Pirmā puslaika izskaņā Serhijs Piļipčuks panāca izlīdzinājumu (1:1). Gabovs 87. minūtē tika nomainīts.

Tikmēr pirmo uzvaru svinēja Ekstraklases jaunpienācēja Gdiņas "Arka", kas savā laukumā ar 3:0 sakāva titulēto Krakovas "Wisla". Latvijas izlases vārtsargs Pāvels Šteinbors palika rezervē – tāpat kā pirmajā mačā pret "Nieciecza" (0:2), kurā Vladislavs Gutkovskis izcēlās ar vārtiem un rezultatīvu piespēli.

Izmantotie resursi:Pogoń Szczecin - Korona Kielce - Relacja na...