30.07.2014. 12:29
Līdz populārās online pokera sērijas turnīru sākumam atlikušas vien pāris dienas. Jau 3. augustā Full Tilt Poker istabā sāksies FTOPS XXVI turnīru sērija, kuras ietvaros būs pieejami 31 turnīrs ar kopējo garantēto balvu fondu $4.5 miljonu apmērā. FTOPS XXVI turnīri norisināsies līdz 17. augustam.

Pokera spēlētājiem tiks piedāvāti dažādi pokera turnīri gan pēc dalības maksām, gan arī to formātiem. Starp tiem būs pieejami gan Rebuy, gan Multi-Entry, gan Multi-Day, gan arī Rush turnīri. Tāpat būs pieejami gan NL Hold’em, gan HORSE, gan PLO, gan arī vēl citi formāti. Dalības maksa šajos turnīros būs sākot no $55 līdz pat $2’100. Galvenā turnīra dalības maksa būs $635. Galvenais turnīrs tiks spēlēts pēc Re-entry formāta, un tā garantētais balvu fonds būs $1 miljona apmērā.

Papildus iespaidīgajām naudas balvām spēlētāji saņems arī vēl citas balvas. Tā piemēram, visu turnīru fināla galda spēlētāji saņems arī īpašas jakas ar FTOPS logotipu, un turnīru uzvarētāji saņems īpašus T-kreklus ar special apdruku.

Visi spēlētāji, kas būs palikuši Bubble boy vietās (viena vieta pirms apmaksātajām vietām), saņems īpašu mierinājuma balvu – biļeti uz īpašu turnīru, kurā varēs iegūt biļetes uz nākamā FTOPS Galveno turnīru.

Galvenā turnīru sērijas balvu – Black Card Pro uz 4 mēnešiem, iegūs spēlētājs, kas kļūs par FTOPS XXVI sērijas labāko spēlētāju.

Ja arī tu vēlies piedalīties Full Tilt Poker turnīru sērijā FTOPS XXVI, tad nāc un kvalificējies jau laikus, jo kvalifikācijas turnīri jau iet pilnā sparā.Tukuma jātnieku sporta klubs "Pakaviņi", Smārdes p., Engures n., LV-3129
Кушнир Наталья Кушнир НатальяФитнес, Аэробика, Боди-байк
Регистрация